office-banner
Remco Olden Lommers Makelaars Logo

Remco Olden Lommers Makelaars

Call Send email

Overview

9.6

72 reviews

7

Employees

NVM

Association

Considering selling?

Have a no-obligation chat with Remco Olden Lommers Makelaars, and get a feel for what your home might be worth in today's market.

Get tailored advice
Huis illustratie

Services & characteristics

  • Sale

  • Purchase

  • Appraisals

  • Financial advice


Specialisations

Home styling, Home photography, New construction

Certificates

NWWI

NRVT

VastgoedCert

Languages

English, Dutch

Description

Association

This office is a member of the NVM.

With over 4400 affiliated real estate agents/appraisers, the Dutch Cooperative Association of Real Estate Agents and Appraisers (NVM) is the largest membership organisation for real estate agents, appraisers and property experts. An NVM real estate agent is an expert in the field, is personally engaged and makes buying or selling a house a hassle-free process.

Read more

Customers say

Seller in 2026

“Wij zijn ontzettend tevreden over de verkoop van ons huis. Vanaf het eerste contact merkten we direct dat we te maken hadden met een makelaar met veel kennis van de markt en een professionele aanpak. Er werd hard gewerkt, altijd met veel enthousiasme en betrokkenheid. We werden gedurende het hele proces goed geïnformeerd en begeleid, waardoor alles soepel en prettig verliep. Dankzij de inzet, expertise en persoonlijke aandacht is ons huis succesvol verkocht. Kortom: een topmakelaar die wij van harte aanbevelen!”

Employees

  • Daniela Fadda - Office Manager
    Daniela FaddaOffice Manager
  • Mike van Vliet - NVM Real Estate Agent
    Mike van VlietNVM Real Estate Agent
  • Katja Tremio-Klarenbeek - Real Estate Stylist
    Katja Tremio-KlarenbeekReal Estate Stylist
  • Lisa van der Sanden - Administrative Employee
    Lisa van der SandenAdministrative Employee
  • Remco Olden - NVM Registered Agent
    Remco OldenNVM Registered Agent
  • Kantoorhond Duuc
    Kantoorhond Duuc
Reviews average
9.6

The average score is based on 72 reviews in the last 24 months.

Last year, the agent invited 58% of their customers to write a review.

How are these reviews calculated? Read more

  • A seller

    10.0

    Wij zijn ontzettend tevreden over de verkoop van ons huis. Vanaf het eerste contact merkten we direct dat we te maken hadden met een makelaar met veel kennis van de markt en een professionele aanpak. Er werd hard gewerkt, altijd met veel enthousiasme en betrokkenheid. We werden gedurende het hele proces goed geïnformeerd en begeleid, waardoor alles soepel en prettig verliep. Dankzij de inzet, expertise en persoonlijke aandacht is ons huis succesvol verkocht. Kortom: een topmakelaar die wij van harte aanbevelen!

  • A seller

    10.0

    Heel blij dat we voor deze makelaar hebben gekozen. Het oriënterend gesprek met Mike was al heel prettig. Ze hebben ons op alle punten heel goed begeleid en ons huis was super snel verkocht mede dankzij Demi die de bezichtigingen heeft gedaan en ons constant en snel op de hoogte heeft gehouden van alle ontwikkelingen, voor Demi een extra pluim maar zeker ook voor alle andere medewerkers die uitstekend hun best hebben gedaan!

  • A seller

    10.0

    Super tevreden over de samenwerking met deze makelaar! Demi van Delft was onze verkoopmakelaar, ze is enthousiast, creatief en dacht echt mee in het hele verkoopproces. Wat ik vooral belangrijk vond, was dat mijn appartement terecht zou komen bij iemand die er net zo enthousiast over was als ik zelf was toen ik er 9 jaar geleden kwam wonen. Dankzij haar persoonlijke aanpak en gevoel voor mensen is dat ook echt gelukt. Ze wist niet alleen snel een koper te vinden, maar vooral de juiste koper. Dat maakte het voor mij extra bijzonder om afscheid te nemen van mijn appartement. En een hele fijne bijkomstigheid was dat er naast Demi er nog een heel team voor je klaar staat, ik merkte aan alles dat er veel deskundigheid in huis is en dat ze goed met elkaar samenwerken. Ik kijk met veel plezier terug op de samenwerking en kan Demi en de rest van de medewerkers van dit kantoor zeker aanraden!

All reviews (72)

Office details

Hertog Janstraat 1 e
5141 KJ WAALWIJK
  • Mo09:00 - 17:30
  • Tu09:00 - 17:30
  • We09:00 - 17:30
  • Th09:00 - 17:30
  • Fr09:00 - 17:30
  • SaBy appointment
  • SuClosed

Social media