

Residence Makelaars
Overview
9.8
23 reviews
6
Employees
Vastgoed Nederland
Association
Considering selling?
Have a no-obligation chat with Residence Makelaars, and get a feel for what your home might be worth in today's market.
Get tailored adviceServices & characteristics
Sale
Rental
Appraisals
Financial advice
Purchase
Hire
Specialisations
Investing, Special management (living), Expat broker, Repurpose, Offices, Social real estate, Monument, New construction, Stores, Auction, Home photography, Home styling
Languages
Dutch, English, German

Description
Association
This office is a member of Vastgoed Nederland.
Vastgoed Nederland is the association for Dutch real estate professionals. The affiliated professionals all work in a professional group within the real estate sector.
Read moreCustomers say
Seller in 2025
Employees
Martine KempOffice Manager
Dimitri Papaioanou Real Estate Agent (Director)
Ronald Maarschalkerweerd Real Estate Agent
Carolijn Westenburg Real Estate Agent- Roxanne Koning Management Department
- Katharina Von Velsen Commercial Employee
Reviews
The average score is based on 23 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 30% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more
A seller
•9.0
Dimitri van Residence heeft het top gedaan. Bij elke bezichtiging was hij een uur tevoren aanwezig om alles machte lopen en voor te bereiden. Hij was actief in het benaderen van mogelijke gegadigden. Ik kan hem van harte aanbevelen, zeker in het segment waarin ons huis is verkocht.
A seller
•10.0
Ronald is de beste en aardigste makelaar die ik ooit heb ontmoet! Hij kent de markt goed, is eerlijk, realistisch, creatief en zit vol met verrassende goede ideeën. Daarnaast is hij aardig en makkelijk in de omgang. Na het eerste gesprek met hem had ik geen behoefte meer om met andere makelaars te praten. Ik gaf hem mijn vertrouwen met groot succes tot gevolg! Binnen 3 dagen was het huis ongezien verkocht boven de vraagprijs! Ook was hij heel behulpzaam met het aanvragen van het energielabel en andere documenten voorbereiden. We blijven hem daarom eeuwig dankbaar voor zijn werk en inzet. We zullen het nooit vergeten. Daarom kunnen we Residence van harte aanbevelen.
A seller
•9.8
Een zeer actieve makelaar die zelfs op zondag afspraken maakte voor een bezichtiging. Op maandag was de woning verkocht, woensdag de voorlopige akte getekend. Sneller is haast niet mogelijk.
Office details
2517 GH Den Haag
- Mo09:00 - 18:00
- Tu09:00 - 18:00
- We09:00 - 18:00
- Th09:00 - 18:00
- Fr09:00 - 18:00
- SaBy appointment
- SuBy appointment
Social media