office-banner
Your Home Makelaars 't Gooi  Logo

Your Home Makelaars 't Gooi

Your real estate agent in 't Gooi!

Overview

9.4

27 reviews

5

Employees

NVM

Association

Considering selling?

Have a no-obligation chat with Your Home Makelaars 't Gooi , and get a feel for what your home might be worth in today's market.

Get tailored advice
Huis illustratie

Services & characteristics

  • Purchase

  • Sale

  • Rental


Specialisations

Expat broker, Home styling, Home photography

Certificates

VastgoedCert

Languages

English, Dutch

A promotional picture for the office

Description

We are an enthusiastic team of young, driven people who love nothing more than to respond to your housing needs. No fast brokers with smooth talk, but passionate people who really listen to you! Personal contact is central to us and we make appointments when it suits you. Feel free to take a look at our website, but we would rather meet up soon to turn your wishes into reality.

Association

This office is a member of the NVM.

With over 4400 affiliated real estate agents/appraisers, the Dutch Cooperative Association of Real Estate Agents and Appraisers (NVM) is the largest membership organisation for real estate agents, appraisers and property experts. An NVM real estate agent is an expert in the field, is personally engaged and makes buying or selling a house a hassle-free process.

Read more

Customers say

Seller in 2025

“Wat een verfrissende partij om mee samen te werken. Vanaf het eerste moment professioneel, vriendelijk en nuchter, maar bovenal met enorm veel kennis van de markt. Strijdlustig op de juiste manier: vastberaden om echt alles eruit te halen wat erin zit. Dit was de energie die we zochten!! Ze denken op elk vlak met je mee. Van doordacht stylingadvies met hun eigen stylist en mooie interieuritems te leen tot een professionele fotograaf die sfeer wist te vangen met prachtig licht en sterke beelden. We waren trots op de Funda advertentie. Het enthousiasme van het team werkte aanstekelijk. Jong, betrokken, benaderbaar en absoluut niet het stereotype uit de hoogte makelaarskantoor. Ze schakelen snel, zijn scherp op strategie en onderbouwen keuzes met concrete data. Gebruiken Funda-statistieken en prijspositionering. Wij zijn ontzettend blij dat we voor deze makelaar hebben gekozen, en nog blijer met het fantastische eindresultaat! Dikke aanrader!!”

Employees

  • Diederick Hoorn - Real Estate Agent
    Diederick HoornReal Estate Agent
  • Rosa Abeji - Office Manager
    Rosa AbejiOffice Manager
  • Lody Bunschoten - Real Estate Agent
    Lody BunschotenReal Estate Agent
  • Jasper Berkel - Real Estate Agent
    Jasper BerkelReal Estate Agent
  • Kirsten Bakker-Kip - Office Manager
    Kirsten Bakker-KipOffice Manager
Reviews average
9.4

The average score is based on 27 reviews in the last 24 months.

Last year, the agent invited 68% of their customers to write a review.

How are these reviews calculated? Read more

  • A seller

    10.0

    Wat een verfrissende partij om mee samen te werken. Vanaf het eerste moment professioneel, vriendelijk en nuchter, maar bovenal met enorm veel kennis van de markt. Strijdlustig op de juiste manier: vastberaden om echt alles eruit te halen wat erin zit. Dit was de energie die we zochten!! Ze denken op elk vlak met je mee. Van doordacht stylingadvies met hun eigen stylist en mooie interieuritems te leen tot een professionele fotograaf die sfeer wist te vangen met prachtig licht en sterke beelden. We waren trots op de Funda advertentie. Het enthousiasme van het team werkte aanstekelijk. Jong, betrokken, benaderbaar en absoluut niet het stereotype uit de hoogte makelaarskantoor. Ze schakelen snel, zijn scherp op strategie en onderbouwen keuzes met concrete data. Gebruiken Funda-statistieken en prijspositionering. Wij zijn ontzettend blij dat we voor deze makelaar hebben gekozen, en nog blijer met het fantastische eindresultaat! Dikke aanrader!!

  • A seller

    9.5

    Een hele fijne ervaring met Lody gehad. Een kundige makelaar, fijn en toegankelijk in het contact en ons huis zeer goed verkocht boven de verwachtingen in. Lody leeft mee tijdens het proces en geeft veel ruimte voor eigen inbreng. Het vooraf langs laten komen van een styliste is heel helpend om je huis zo goed mogelijk voor de verkoop klaar te maken.

  • A buyer

    8.3

    Wij zijn zeer goed, prettig en deskundig geholpen. Tijdens het bieden waren we op vakantie, maar dat stond de communicatie en het uiteindelijk, succesvolle bod niet in de weg.

All reviews (27)

Office details

Langestraat 10
1271 RB HUIZEN
  • Mo08:30 - 17:00
  • Tu08:30 - 17:00
  • We08:30 - 17:00
  • Th08:30 - 17:00
  • Fr08:30 - 17:00
  • SaBy appointment
  • SuClosed

Social media