

Overview
9.4
27 reviews
5
Employees
NVM
Association
Considering selling?
Have a no-obligation chat with Your Home Makelaars 't Gooi , and get a feel for what your home might be worth in today's market.
Get tailored adviceServices & characteristics
Purchase
Sale
Rental
Specialisations
Expat broker, Home styling, Home photography
Certificates
VastgoedCert
Languages
English, Dutch

Description
Association
This office is a member of the NVM.
With over 4400 affiliated real estate agents/appraisers, the Dutch Cooperative Association of Real Estate Agents and Appraisers (NVM) is the largest membership organisation for real estate agents, appraisers and property experts. An NVM real estate agent is an expert in the field, is personally engaged and makes buying or selling a house a hassle-free process.
Read moreCustomers say
Seller in 2025
Employees
Diederick HoornReal Estate Agent
Rosa AbejiOffice Manager
Lody BunschotenReal Estate Agent
Jasper BerkelReal Estate Agent- Kirsten Bakker-KipOffice Manager
Reviews
The average score is based on 27 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 68% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more
A seller
•10.0
Wat een verfrissende partij om mee samen te werken. Vanaf het eerste moment professioneel, vriendelijk en nuchter, maar bovenal met enorm veel kennis van de markt. Strijdlustig op de juiste manier: vastberaden om echt alles eruit te halen wat erin zit. Dit was de energie die we zochten!! Ze denken op elk vlak met je mee. Van doordacht stylingadvies met hun eigen stylist en mooie interieuritems te leen tot een professionele fotograaf die sfeer wist te vangen met prachtig licht en sterke beelden. We waren trots op de Funda advertentie. Het enthousiasme van het team werkte aanstekelijk. Jong, betrokken, benaderbaar en absoluut niet het stereotype uit de hoogte makelaarskantoor. Ze schakelen snel, zijn scherp op strategie en onderbouwen keuzes met concrete data. Gebruiken Funda-statistieken en prijspositionering. Wij zijn ontzettend blij dat we voor deze makelaar hebben gekozen, en nog blijer met het fantastische eindresultaat! Dikke aanrader!!
A seller
•9.5
Een hele fijne ervaring met Lody gehad. Een kundige makelaar, fijn en toegankelijk in het contact en ons huis zeer goed verkocht boven de verwachtingen in. Lody leeft mee tijdens het proces en geeft veel ruimte voor eigen inbreng. Het vooraf langs laten komen van een styliste is heel helpend om je huis zo goed mogelijk voor de verkoop klaar te maken.
A buyer
•8.3
Wij zijn zeer goed, prettig en deskundig geholpen. Tijdens het bieden waren we op vakantie, maar dat stond de communicatie en het uiteindelijk, succesvolle bod niet in de weg.
Office details
1271 RB HUIZEN
- Mo08:30 - 17:00
- Tu08:30 - 17:00
- We08:30 - 17:00
- Th08:30 - 17:00
- Fr08:30 - 17:00
- SaBy appointment
- SuClosed

Social media