A'dam Good Story.com
Services & characteristics
Sale
Purchase
Specialisations
Home styling, Home photography, Expat broker
Languages
Dutch, English
Reviews
The average score is based on 53 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 95% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more
A buyer
•9.0
Zeer betrokken, bedreven en kundig in zijn aanpakl! Wij wisten echt bijna niks van de stad, de wijken en de markt, maar hij heeft ons zonder moeite en met veel geduld in zijn proces meegenomen, waardoor we uiteindelijk beter wisten wat en waar we dat wilde. Resulterend in de aankoop van een parel van een huis.
A buyer
•10.0
I loved my agent’s professional way of working and his availability at all times, even on weekends. He was truly on top of everything, so I never had to worry—everything moved forward smoothly and as planned. He played the role of a real agent and always considered what was best for me.
A buyer
•10.0
Drie jaar geleden heeft Joek (A'dam Good Story) ons op een uiterst professionele manier geadviseerd en begeleid bij de aankoop van een appartement. Onlangs hebben we opnieuw een beroep op hem gedaan, dit keer voor de aankoop van een parkeerplek. Ook nu verliep de samenwerking bijzonder prettig. Joek zet zich volledig in om je zo goed mogelijk te helpen – zelfs bij een relatief kleine aankoop zoals een parkeerplek. Dat zegt veel over zijn betrokkenheid en toewijding. Ik ben dan ook een zeer tevreden klant en kan Joek van harte aanbevelen.
Office details
1102 AZ Amsterdam
- Mo10:00 - 22:00
- Tu10:00 - 22:00
- We10:00 - 22:00
- Th10:00 - 22:00
- Fr10:00 - 22:00
- Sa10:00 - 22:00
- Su10:00 - 22:00