Huis en Thuis Makelaars B.V.
Services & characteristics
Sale
Purchase
Financial advice
Specialisations
Home styling, Expat broker, Recreation
Languages
Dutch, English
Reviews
The average score is based on 32 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 88% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more
A buyer
•10.0
Huis & thuis makelaar heeft ons geholpen met het kopen van een woning. Erg goede communicatie, luistert naar de wensen. Al met al een aanrader!! Bedankt Jet en de rest van het team!
A buyer
•10.0
We kwamen in contact nadat ik een bezichtiging had gedaan waar Jet de verkoopmakelaar was. Ik had tegen die woning gekozen, maar vervolgens voor Jet als aankoopmakelaar. Ze was behulpzaam tijdens de zoektocht en nog behulpzamer bij de onderhandeling en het hele koopproces. Heeft een goede prijs kunnen bereiken en was een grote steun bij het tekenen van de koopovereenkomst en alle volgende stappen.
A seller
•8.3
Heel vriendelijk, energiek en kundig. Pakte alles voortvarend op en ging er helemaal voor om het huis voor een mooie en eerlijke prijs te verkopen. Luisterde hierbij goed naar wensen van mij als verkopende partij.
Office details
6862 AP OOSTERBEEK
- Mo09:00 - 17:00
- Tu09:00 - 17:00
- We09:00 - 17:00
- Th09:00 - 17:00
- Fr09:00 - 17:00
- SaBy appointment
- SuClosed