Hoekstra en Van Eck Makelaars Almere Logo

Hoekstra en Van Eck Makelaars Almere

Call Send email

Average review score

9,0

The average score is based on 80 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 68% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

A Funda user
Kiwistraat 20
8,8
I would recommend this agent.
Deze makelaar is een van de weinige die snel en accuraat reageert op vragen maar ook bezoekers van de aangeboden woning nabelt. En dat blijkt in de praktijk redelijk afwijkend gedrag te zijn. Maar dit gegeven maakt o.a. wel het verschil met veel andere makelaars.
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
8
Local market affinity
9
Response from Hoekstra en Van Eck Makelaars Almere Wat een mooie woorden, dank je wel! Fijn om te horen dat onze snelle en persoonlijke aanpak echt het verschil maakt. We kijken terug op een hele fijne samenwerking en hebben het contact als erg prettig ervaren. Groeten, Sjaak en de rest van het team van HVE Almere.
Report abuse
A Funda user
Keutenberg 10
8,5
I would recommend this agent.
Goed contact. bewust gekozen voor een makelaar uit Almere gezien de belangstelling uit deze stad voor Zeewolde.
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
8
Local market affinity
8
Response from Hoekstra en Van Eck Makelaars Almere Hartelijk dank voor de positieve reactie. Wij de samenwerking als goed ervaren. Wij wensen u veel geluk in jullie nieuwe woning!
Report abuse
A Funda user
Moutmolenstraat 25
3,0
I would not recommend this agent.
Verkoop van 2 overleden mensen was ondeskundig beoordeeld wie er moesten tekenen voor de verkoop van het huis. Dit heeft tot veel problemen geleid. Daarbij werd een makelaar met ruim 20 jaar ervaring (zonder overleg!) vervangen door een makelaar met amper 2 jaar ervaring. Ondanks dat wij op 3 manieren hebben laten weten hoe de vork in de steel zat, ontkennen ze dat ze er van af zouden kunnen weten. Zeer onprofesioneel, ik ga niet meer met deze makelaar in zee!!
Read full review
Expertise
2
Service and guidance
3
Value for money
3
Local market affinity
4
Response from Hoekstra en Van Eck Makelaars Almere Als eerste bedankt voor het invullen van de beoordeling. Vanzelfsprekend vind ik het jammer om te lezen dat u niet tevreden bent over hoe de verkoop van de woning is verlopen; dat had ik natuurlijk liever anders gezien. Zelf kijk ik terug op een lastig dossier, waarbij vrijwel op het laatste moment aanvullende informatie beschikbaar kwam, waardoor de verkoop een totaal andere wending kreeg. Informatie die vooraf niet met ons was gedeeld en die wij ook niet hadden kunnen weten. Op het optreden van mijn collega ben ik dan ook alleen maar erg trots. Zij heeft op een professionele en creatieve manier een uiteindelijk complex dossier toch goed weten af te ronden. Met vriendelijke groet, Sjaak
Report abuse
A Funda user
Minnellistraat 34
8,0
I would recommend this agent.
Het contact met de makelaar was heel prettig. Alles werd duidelijk gecommuniceerd. Ik kon altijd met eventuele vragen bij ze terecht. Hele fijne makelaar.
Expertise
8
Service and guidance
9
Value for money
7
Local market affinity
8
Response from Hoekstra en Van Eck Makelaars Almere Dank voor deze mooie beoordeling! De fijne samenwerking was zeker ook aan jou te danken; prettig en duidelijk contact maakt echt het verschil. Bedankt! Sjaak en de rest van het team!
Report abuse
A Funda user
Parelmosstraat 30
9,5
I would recommend this agent.
Goede, snelle en professionele begeleiding bij de verkoop van het huis van mijn ouders. Helder advies waarbij realistische verwachtingen worden geschept. Goed contact met de verschillende mensen op het kantoor. Iedereen was erg betrokken. Hartelijk dank Sjaak, Daniëlle en alle collega's!
Read full review
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from Hoekstra en Van Eck Makelaars Almere Beste heer Den Balvert, Dank voor deze mooie beoordeling! Hartelijke groet, Team Hoekstra en van Eck makelaars Almere
Report abuse