A'dam Good Story.com

Average review score

9,8

The average score is based on 57 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 89% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

Christian Würthner
Meerluchtlaan 240
10,0
I would recommend this agent.
Joek heeft een geweldige verkoop gedaam voor ons appartement! Hij is zeer betrokken, reageert altijd snel, komt zo vaak als nodig is langs. Hij heeft het appartement super mooi gestyled en het op de best mogelijke manier neergezet. De foto's sprongen er echt uit. We hadden meer kijkers en biedingen dan verwacht en zelfs een bod hoger dan gehoopt. Joek is een makelaar die er met heel zijn hart in zit en dat komt naar voren in alles.
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from A'dam Good Story.com It takes two to Tang, 3 in this case. It was a pleasure to make the difference! We'll do the next one soon!
Report abuse
A Funda user
Makassarstraat 118
9,8
I would recommend this agent.
Erg directe communicatie en altijd bereikbaar. Duidelijke en unieke manier van presentatie, wat erg aansloeg zowel bij aankoop als verkoop van huis
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
9
Local market affinity
10
Response from A'dam Good Story.com Dank voor het vertrouwen bij de aankoop als bij de verkoop.
Report abuse
A Funda user
Prinsengracht 800 C
10,0
I would recommend this agent.
Wow waar te beginnen. Ik had een huis op de Prinsengracht te koop en ik had nog nooit iets verkocht aan de particuliere markt, dus ik schrijf 3 makelaars aan. Joek zat er meteen bovenop. Ik heb slechts 5 minuten met hem gesproken en ik merkte dat we qua levens filosofie compleet op een lijn zaten, intuitief voelde het dus goed en met de mooie reviews die ik las nam ik pardoes de beslissing om met Joek samen te werken. Hij ging als een wervelwind tekeer en daarbij was ik het eerste grachtenpand, dus heeft Joek echt alles uit de kast getrokken. Het hele appartement opnieuw gestijld, alle spullen moesten eruit en tijdens het proces heb ik 1 keer gedacht gaat dit allemaal wel goed komen? maar me toen ook direct gerealiseerd that 'I rolled the dice' dus geen gemicromanage en Joek lekker zijn ding laten doen. Beplanting, belichting, bekleding etc en met als kroon een open dag met croissants, fris en rose en Joek's down to earth charme uiteraard. Overigens is hij elk uur van de dag bereikbaar, maakt niet uit hoe laat. Het resultaat was na de eerste bezichtingen direct 6 geinteresseerden en een paar dagen later kwamen de verschillende biedingen binnen. Uiteindelijk voor 12,5% boven de vraagprijs kunnen verkopen. Waanzinnig !! Als je geen controle drang hebt, kunt vertrouwen en iemand zoekt die alles van begin tot einde in een razend rap tempo uitvoert en een top resultaat creëert dan is Joek en zijn team de aangewezen partij. Ook de kunst van Diego, uit Joek's team van bevlogen medewerkers, was geweldig en heeft zeer zeker meegeholpen in het proces. De volgende keer weer!
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from A'dam Good Story.com Als we allemaal naar ons hart zouden luisteren en ons ego aan de kant kunnen schuiven dan komen we tot de mooiste resultaten. Dat is precies wat er hier gebeurde, we gaven elkaar wat en namen ook weer met een prachtig resultaat als gevolg. Het leven is zo eenvoudig als we het zelf maken en zo moeilijk als we het zelf maken. Samen zijn we 1. Dank voor dit mooie object op de Prinsengracht, ter hoogte van het Amstelveld.
Report abuse
A Funda user
Chestertonlaan 216
8,5
I would recommend this agent.
Joek is overtuigend in zn werkwijze. Zijn persoonlijke aanpak sloot aan op mijn behoefte om het appartement zo goed als mogelijk in de verkoop te zetten. Joek is recht voor zn raap en kent geen filters. Mijn huis was zoals beloofd binnen no time verkocht.
Expertise
8
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
8
Response from A'dam Good Story.com en zo is het!
Report abuse
A Funda user
Silvoldestraat 86
10,0
I would recommend this agent.
A'dam Good Story is een fijn kantoor welke meedenken met de verkoop. Na het overlijden van onze ouders en alles wat er op je afkomt houden zij het hoofd koel. Zij geven duidelijke tips, zetten meubelen in de "verlaten" woning wat het net even wat mooier maakt en verzorgt de bezichtigingen in het weekend waardoor iedereen kan langskomen. Daarnaast zorgt hij (Joek) voor eenvoudige en transparante communicatie naar de betrokkenen en verkoopt zonder opsmuk. Tot slot, bij de overdracht, krijg je een attentie welke bijblijft wat zeer gewaardeerd is. Al bij al voor ons de reden om aan een ieder dit makelaarskantoor aan te raden.
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from A'dam Good Story.com Fijn dat het hoofdstuk gesloten is, nu kan een ieder weer verder. Geniet van het leven & elkaar.
Report abuse