Hendriks Makelaardij Apeldoorn Logo

Hendriks Makelaardij Apeldoorn

Everything you need for your ideal home!

Average review score

9,1

The average score is based on 114 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 75% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

Danielle le Febre
Schopenhauerstraat 231
8,5
I would recommend this agent.
Makelaar Marloes is lekker pittig, zet aan tot actie en zorgt ervoor dat alles op tijd gebeurt. Ze ontzorgt de verkopende partij zo goed mogelijk, o.a. door ook te regelen dat er een energielabel wordt aangevraagd. Ze is zeer goed bereikbaar, belt dezelfde dag nog terug als je hebt ingesproken. Wat iets beter zou kunnen, is het contact nadat de verkoop is gelukt, bijv. afstemming over hoe het vanaf dan verder gaat. Wat is de status betreft het rond hebben van de financiering van de kopende partij, wat moeten wij verder nog regelen. Al met al erg tevreden!
Read full review
Expertise
9
Service and guidance
8
Value for money
8
Local market affinity
9
Response from Hendriks Makelaardij Apeldoorn Fijn dat u al met al erg tevreden bent! Heel veel plezier met de nieuwe uitdaging! MvG, Marloes Bakker-Leemkuil Hendriks Makelaardij.
Report abuse
A Funda user
Deventerstraat 140
9,8
I would recommend this agent.
Fijn contact met de makelaar die goed meedenkt in het proces. Goede kennis van de huidige markt. Super geholpen door Frank.
Expertise
10
Service and guidance
9
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse
Arjan massen
De Haardstede 50
8,0
I would recommend this agent.
Goede samenwerking directe communicatie Telefonisch contact ook goed Snel schakelen Alles snel geregeld
Expertise
8
Service and guidance
8
Value for money
8
Local market affinity
8
Response from Hendriks Makelaardij Apeldoorn Dank voor de mooie beoordeling. Het snelle schakelen, direct contact, heb ik ook als erg prettig ervaren. Gefeliciteerd met de verkoop en uiteraard veel woonplezier gewenst in de nieuwe woning. MvG, Marloes Bakker-Leemkuil Hendriks Makelaardij.
Report abuse
A Funda user
Ratelaar 67
10,0
I would recommend this agent.
Wat een geweldige ervaring hebben wij met Twan van Hendriks gehad. Alles verliep soepel en deskundig. Erg fijn!
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from Hendriks Makelaardij Apeldoorn Beste M en J, enorm bedankt voor deze prachtige beoordeling! Fijn om te horen dat jullie een geweldige ervaring hebben, dat is waar wij het allemaal voor doen! Heel veel succes toegewenst met de verbouwingen in jullie nieuwe droomhuis! We gaan elkaar zien! Nogmaals dank voor het vertrouwen! Met vriendelijke groet, Twan van Maanen & team Hendriks Makelaardij!
Report abuse
A Funda user
De Jagershuizen 102
8,0
I would recommend this agent.
De afspraken verliepen prima ! Marloes van Makerlaar Hendriks hield zich goed aan de afspraak, verder geen toelichting! De dames op kantoor waren ook erg vriendelijk en behulpzaam. ...
Expertise
8
Service and guidance
8
Value for money
8
Local market affinity
8
Response from Hendriks Makelaardij Apeldoorn Dank voor de mooie beoordeling. Het was samen met u leuk om uw geliefde huis te mogen verkopen. Heel fijn dat er zo snel een prachtig appartement is gevonden. Tot bij de eindinspectie. Marloes Bakker Hendriks Makelaardij.
Report abuse