Makelaardij Peter Otten

Call Send email

Average review score

9,2

The average score is based on 3 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 72% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

A Funda user
Vondellaan 11
9,3
I would recommend this agent.
Warm benaderbaar betrokken niet de typische "gladde" makelaar die wij helaas ook zijn tegengekomen. Peter is (bijna 24 uur 365 dagen) bereikbaar voor iedereen. Daardoor soms ook wel eens te druk, en even minder bereikbaar, maar dat neem je graag op de koop toe. Peter is een grote uitzondering in een makelaarswereld waarin snel geld verdienen belangrijker lijkt dan klantgericht werken. Klantgericht zoals Peter is ook voor onze hoogbejaarde ouders geeft rust. Makelaardij Peter Otten is een aanrader voor iedereen die oog heeft voor de mensenkant.
Read full review
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
10
Response from Makelaardij Peter Otten Hartelijk dank voor de mooie beoordeling, en je hebt gelijk in wat je schrijft. Ik besteed veel (vrije) tijd aan het welzijn van mijn opdrachtgevers, kijkers en kopers. Soms iets teveel misschien maar zo zit ik nou eenmaal in elkaar. Een woning verkopen of kopen is een hele grote stap in een mensenleven. Dat ik mag deelnemen in dit proces en het harmonisch mag laten verlopen maakt mij al 28 jaar dankbaar.
Report abuse
A Funda user
Vondellaan 11
8,5
I would recommend this agent.
Goed. No nonsense. Helder verhaal rondom vraagprijs, markt, strategie. Verder geen op of aanmerkingen.
Expertise
9
Service and guidance
8
Value for money
8
Local market affinity
9
Report abuse
A Funda user
Hulsthage 34
10,0
I would recommend this agent.
Goede, deskundige makelaar die je op een gemoedelijke manier helpt om je huis te verkopen of een huis te kopen. Gewoon een top kerel.
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse