Arsibel Makelaardij Logo

Arsibel Makelaardij

The real estate agent for selling and purchasing.
Call Send email

Average review score

8,8

The average score is based on 23 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 62% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

A Funda user
Brabantplein 38
9,0
I would recommend this agent.
Goed, ter zakenkundig, vriendelijk en goede hulpvaardige medewerkers. Geen flauwekul,efficient en doelgericht.
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
9
Response from Arsibel Makelaardij Hartelijk dank voor deze mooie beoordeling. Het was fijn om met u samen te werken. Nogmaals dank, ook natuurlijk namens het hele team van Arsibel.
Report abuse
Matheus Theuns
Kalverenblok 22
8,0
I would recommend this agent.
Het contact met Arsibel liep via Leonard van Bragt, gedurende het verkooptraject verliep de communicatie uitstekend, ook werd er proactief meegedacht bij het zoeken naar oplossingen, al met al een verademing als ik dit vergelijk met een andere verkoopmakelaar die mijn huis hiervoor heeft verkocht in Breda een aantal jaren terug, chapeau Arsibel!!
Read full review
Expertise
8
Service and guidance
8
Value for money
8
Local market affinity
8
Response from Arsibel Makelaardij Dankjewel voor de mooie bevoordeling en feedback. Het was prettig samenwerken. Groeten Leonard en het Team van Arsibel.
Report abuse
A Funda user
Bunderbeemd 11
9,0
I would recommend this agent.
Duidelijk contact, snel alles geregeld en prima prijs kwaliteit verhouding. Ik zou Arsibel zeker aanbevelen.
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
9
Response from Arsibel Makelaardij Dankjewel voor de deze mooie beoordeling, erg fijn om te lezen dat jullie zo tevreden zijn. Tot snel weer wij de oplevering. Bedankt namens het hele team van Arsibel.
Report abuse