Passie Makelaardij

Call Send email

Average review score

9,8

The average score is based on 20 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 73% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

Caroline Hut
Ruigedoornstraat 6
10,0
I would recommend this agent.
Het is een zeer warme en waardevolle ervaring geweest om Annelies als makelaar te mogen hebben! Zo fijn en persoonlijk in het contact.Zeer deskundig. Zelfs buiten kantoortijd bereid contact te hebben of actie te ondernemen. We zijn haar zeer dankbaar en bevelen haar dan ook van harte aan iedereen aan!
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse
Mrs. Donders
Kievitsbloem 93
10,0
I would recommend this agent.
Fijn persoonlijk contact. Makkelijk bereikbaar als je vragen hebt, en snel antwoord. Wij hebben het als zeer plezierig ervaren.
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse
A Funda user
Agnietenhof 26
10,0
I would recommend this agent.
Annelies is zeer betrokken, komt afspraken na, draait haar hand er niet voor om om mee te helpen. Of dat nog wat schoonmaken was of nog wat te versjouwen. . . . ze is in het hele proces een enorme steun en toeverlaat geweest. Je zou haast geloven dat je de enige klant bent, zo betrokken, maar zo is ze naar al haar klanten. We hebben haar ingeschakeld omdat zij de aankoop van een woning gratis deed bij de verkoop van je woning. Ze heeft het geweten. Het aankopen was een zeer ingewikkelde kwestie. Ze heeft alles uitgezocht. Daar waar ze aangaf niet genoeg vanaf te weten, informeerde ze bij instanties die er meer verstand van hadden. Ze hield alle processen in de gaten, vertrouwde ze niet dat iets op tijd goed zou komen, dan nam ze persoonlijk contact op met de instanties. Zij is ook een van de weinige die duidelijk de kosten op haar website heeft staan. En daar zit alles bij in. De foto's, tekeningen, brochure, op Funda, etc. Ze is nog net niet dag en nacht bereikbaar, maar ze reageerde bijna altijd direct op een appje. En als haar reactie 5 minuten later kwam, ging dat al gepaard met excuses en uitleg waarom ze niet meteen had geantwoord. Het lijkt haast te mooi allemaal, maar zij is echt zo goed. Kortom, wij kunnen iedereen Annelies aanraden! Zij is helder, duidelijk en ontzorgt!
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse
Mr. Adriaan Slob
Rosengaardeweg 60
9,8
I would recommend this agent.
Annelies Nijboer van Passie Makelaardij was onze aankoop- en verkoopmakelaar. Onze zoektocht naar een nieuw huis verliep langs heel veel huizen en Annelies ging vrijwel altijd mee, adviseerde ons en hield ons ook scherp ten aanzien van onze uitgangspunten. We konden gemakkelijk overleggen; ze is goed bereikbaar. Als we op een huis boden, ging dat via haar en verliep de procedure volgens afspraken. De verkoop van ons huis ging voorspoedig, wat voor Annelies ook veel bezichtigingen betekende, waarbij ze iedereen tijd en ruimte bood. Kortom, wij bevelen haar van harte aan.
Read full review
Expertise
9
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse