Bolthof van den Top Makelaardij en Hypotheken Logo

Bolthof van den Top Makelaardij en Hypotheken

Call Send email

Average review score

9,6

The average score is based on 112 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 82% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

A Funda user
Bettekamp 51
10,0
I would recommend this agent.
Ik kan alleen maar hoge cijfers geven. zowel voor, tijdens als na de verkoop van onze woning hielden de medewerkers ons continu up to date, gaven tips en waren ze zeer flexibel. Daarnaast fijn dat je niet afhankelijk bent van 1 makelaar, maar dat de andere collega's een eventuele bezichtiging over kunnen nemen. Ook de medewerkers op kantoor hielden ons prima op de hoogte en men liet allemaal blijken dat ze kennis hadden van onze woning en we voelden ons helemaal thuis. Een aanrader is het financiële advies dat ook door Bolthof van den Top gegeven wordt. Zeer deskundig, geduldig en duidelijk. Dus alles onder 1 dak
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from Bolthof van den Top Makelaardij en Hypotheken Daar houden we van, korte duidelijk lijnen en altijd beschikbaar om vragen te beantwoorden. Bedankt voor in het vertrouwen in ons, en heel veel geluk in jullie nieuwe woning, Team Bolthof van den Top.
Report abuse
A Funda user
Johannes Bosboomlaan 46
8,0
I would recommend this agent.
Prettige persoonlijke benadering en behandeling. De service was ook goed en we konden altijd snel en makkelijk schakelen bij vragen.
Expertise
8
Service and guidance
8
Value for money
8
Local market affinity
8
Response from Bolthof van den Top Makelaardij en Hypotheken Persoonlijk dat past zeker bij ons, fijn om te lezen dat onze service jullie goed is bevallen. Wij wensen jullie een mooie toekomst toe op de nieuwe locatie, Team Bolthof van den Top.
Report abuse
Mr. Odijk
Johannes Bosboomlaan 44
7,0
I would recommend this agent.
Het is niet iedere dag dat je een huis koop. Wij hadden het prettig gevonden als we meer begeleid waren in de stappen die na de verkoop van het huis kwamen. Een simpel ding zoals even akkoord geven dat wij de stukken gelezen hadden, zodat jullie weer verder konden. Nu dit je op elkaar te wachten. Voor de rest een hele fijne makelaar en erg toegankelijk. Als er vragen waren konden ze deze goed beantwoorden.
Read full review
Expertise
7
Service and guidance
6
Value for money
8
Local market affinity
7
Response from Bolthof van den Top Makelaardij en Hypotheken Fijn dat we elkaar nog gesproken hebben hierover, bedankt en op naar een mooie toekomst, Team Bolthof van den Top.
Report abuse
A Funda user
Nienhof 2
10,0
I would recommend this agent.
Fijne samenwerking gehad met Bolthof van den Top in Ede. Persoonlijk contact, deskundig advies en een vlekkeloze afhandeling. Ik heb geen enkel verbeterpunt; top service!"
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse
Emily en Jacob van Dijk
Laan van Kernhem 93
10,0
I would recommend this agent.
Altijd goed contact gehad, snelle reacties op mail of telefoon. Goede kennis van de lokale markt, handig als klankbord en voor advies.
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from Bolthof van den Top Makelaardij en Hypotheken Bedankt voor de mooie review voor ons, altijd fijn om te lezen dat jullie tevreden zijn over onze service. Als team wensen wij jullie een mooie toekomst toe, Team Bolthof van den Top.
Report abuse