Vera Welker Makelaars Logo

Vera Welker Makelaars

Average review score

9,1

The average score is based on 88 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 95% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

A Funda user
Rietven 7
9,0
I would recommend this agent.
Zeer vriendelijke makelaar, meedenkend, hele goede communicatie, komt na wat ze belooft. Kortom, hele positieve ervaring en absoluut aan te bevelen!
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
9
Report abuse
A Funda user
Rietven 7
9,3
I would recommend this agent.
Het was een erg prettige ervaring. Er werd goed meegedacht en geluisterd. Vele contacten waren fijn!
Expertise
9
Service and guidance
10
Value for money
9
Local market affinity
9
Report abuse
Lars Gaastra
Celebesstraat 52
9,0
I would recommend this agent.
Vera welker en in het bijzonder Yvonne heb ik als prettig en deskundig ervaren. Persoonlijkheid scoort vera welker heel hoog van een kaartje tot aan een telefoontje. Tijdens het kennismakingsgesprek/waardebepaling sprong Yvonne eruit ze nam ruim de tijd en koppelde alles terug per mail uitgebreider dan andere makelaars en kwam met positieve punten van een jaren 30 woning. kritisch dat ben ik, en liep het anders dan gebruikelijk maar ook dit hebben ze goed opgepakt. Ik zou iedereen aanbevelen om met Vera Welker makelaars in zee te gaan. Eerst heb ik het team van Vera Welker makelaars leren kennen als huizen zoeker en nu als verkopende partij en beide als prettig ervaren. Bedankt en mocht ik ooit weer een huis wil verkopen ga ik jullie zeker benaderen.
Read full review
Expertise
9
Service and guidance
10
Value for money
9
Local market affinity
8
Report abuse
m j trapman
Brassehorst 15
8,0
I would recommend this agent.
Als amateur op deze markt ( zoals denk ik praktisch iedereen die een huis verkoopt) ben ik niet in staat om 'cijfers' te geven op bovenstaande criteria. Wel kan ik zeggen dat we in het team van Vera Welker een ongelofelijk prettige en geduldige partner hadden bij de hele procedure. We kunnen alleen maar hopen dat zij ook positief op ons als klant terugzien!
Read full review
Expertise
8
Service and guidance
8
Value for money
8
Local market affinity
8
Report abuse
Mr. Dominique Hendriks
Brinkstraat 392
9,0
I would recommend this agent.
Het team van Vera Welker makelaars heeft ons begeleid bij zowel de aankoop van onze nieuwe woning, als de verkoop van onze huidige woning. Als aankoopmakelaar vonden wij het vooral heel prettig dat er oprecht, maar ook kritisch met ons werd meegekeken. Er werd hardop meegedacht over de voordelen van een woning, maar ook zeker over de aandachtspunten. Dat maakte dat we bij iedere bezichtiging een goede keuze konden maken, omdat we daadwerkelijk alle informatie ontvingen die we nodig hadden. Geen vraag was te veel, de tijd werd genomen om dingen uit te zoeken of uit te leggen en dit werd altijd netjes teruggekoppeld. Ook als verkopend makelaar zijn we tevreden over het team van Vera Welker makelaars. Vera en haar team nemen de tijd, nemen alles uitgebreid met je door en luisteren naar je wensen. Het verkooppakket is zeer compleet en na iedere bezichtiging kregen we een enthousiaste telefonische terugkoppeling. Het team probeert je, daar waar mogelijk, zo veel mogelijk te ontlasten en staat altijd vriendelijk voor je klaar. Je wordt professioneel geholpen, zonder dat je ook maar een moment het gevoel hebt een nummertje te zijn. Wij zouden Vera Welker zeker aanraden.
Read full review
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
9
Report abuse