VanHuyse - Partner in Wonen Logo

VanHuyse - Partner in Wonen

Nationally active with local expertise and special

Average review score

9,5

The average score is based on 235 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 56% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

Ingrid Hartman
Lelyweg 112
10,0
I would recommend this agent.
Zeer tevreden. De begeleiding is persoonlijk en vriendelijk. Goede en eerlijke communicatie tijdens het proces.
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from VanHuyse - Partner in Wonen Dank voor deze mooie beoordeling! Van mijn kant heel graag gedaan en voor jullie heel veel geluk in de toekomst gewenst op jullie nieuwe plek! Groeten, Sietske Jonk
Report abuse
A Funda user
Dorus Rijkersstraat 15
7,8
I would recommend this agent.
Een prettige en heel flexibele makelaar. Een makelaar die je altijd ook savonds en in het weekend kan bellen om te overleggen . De makelaar reageert dan heel snel .
Expertise
8
Service and guidance
8
Value for money
7
Local market affinity
8
Response from VanHuyse - Partner in Wonen Dank jullie wel voor deze mooie beoordeling. En ja... een huis verkopen of aankopen is en blijft een spannend proces, ook al heb je het al eens gedaan. Dus als je als makelaar aanvoelt hoe je klant in het proces zit, dan is het voor de klant fijn om juist op dat moment een luisterend oor te hebben en advies te krijgen. Goed om te horen dat jullie dat als prettig hebben ervaren en dank voor jullie vertrouwen!
Report abuse
A Funda user
Laan van Blois 59
10,0
I would recommend this agent.
Jan is een zeer kundige, professionele en realistische makelaar die precies weet hoe hij zijn klanten goed kan begeleiden tijdens het hele proces. Hij communiceert duidelijk, snel en prettig, waardoor je altijd goed op de hoogte blijft van de ontwikkelingen. Jan denkt actief mee, geeft eerlijk advies en neemt de tijd om vragen uitgebreid te beantwoorden. Dankzij zijn ervaring en betrokkenheid voel je je direct op je gemak en weet je dat alles in goede handen is. Hij staat altijd klaar om te helpen en doet net dat beetje extra om ervoor te zorgen dat alles soepel en succesvol verloopt. Dat gaf ons veel vertrouwen gedurende het traject.
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse
A Funda user
Wilhelminastraat 124 H
10,0
I would recommend this agent.
Bas is een kundige, gedreven makelaar die altijd een stapje extra zet. Zijn aanpak is persoonlijk en dat maakt het heel prettig om met hem te werken. De verkoop van ons huis heeft hij fantastisch begeleid, ik kan hem iedereen aanraden!
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from VanHuyse - Partner in Wonen Dank voor de mooi woorden en de prettige samenwerking. Ik heb jullie prachtige woning met veel plezier verkocht en ben dankbaar voor het vertrouwen! Bas
Report abuse
A Funda user
Oostergo 42
8,0
I would recommend this agent.
Wij zijn heel blij hoe Sietske ons tijdens de verkoop van onze woning heeft bijgestaan. Wij zijn heel tevreden!
Expertise
8
Service and guidance
8
Value for money
8
Local market affinity
8
Response from VanHuyse - Partner in Wonen Heel erg bedankt voor deze mooie beoordeling! Ik heb het graag voor jullie gedaan en vond het fijn om samen met jullie het verkoopproces te doorlopen. Daarnaast deed jullie leuke huis de rest! Straks alvast heel veel geluk gewenst op jullie nieuwe plek. Met vriendelijke groet, Sietske Jonk
Report abuse