Broeckx Makelaars Logo

Broeckx Makelaars

Making your move a pleasure!
Call Send email

Average review score

9,2

The average score is based on 69 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 64% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

A Funda user
Mierloseweg 122 H
9,0
I would recommend this agent.
Geholpen door makelaar Erik met veel lokale kennis van de markt. Na een prettig verkoop gesprek werd er snel en adequaat gehandeld. De woning werd met mooie foto’s gepresenteerd en was binnen enkele weken verkocht voor een goed bod met dito voorwaarden. Verder werden we tijdens het verkooptraject goed geïnformeerd over de te nemen stappen. Bedankt Erik cq Broeckx Makelaars Helmond!
Read full review
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
9
Response from Broeckx Makelaars Enorm bedankt voor het vertrouwen en de samenwerking. Groet, Erik
Report abuse
A Funda user
Berlaerstraat 35
8,0
I would recommend this agent.
Heb een goed en eerlijk advies gekregen over de verkoop van de woning. Woning snel verkocht. Contact is steeds goed geweest.
Expertise
8
Service and guidance
8
Value for money
8
Local market affinity
8
Response from Broeckx Makelaars Bedankt voor de fijne samenwerking! Gr Erik vd Berkmortel
Report abuse
A Funda user
Nemerlaerhof 168
9,0
I would recommend this agent.
Fijne makelaar! Heeft alles tot in de puntjes uitgelegd en heeft ons goed gesteund en geïnformeerd. Bij vragen reageerde hij meteen, liet ons altijd weten wanneer hij ging na de bezichtigingen en vertelde dan zijn mening. Hele fijne ervaring! Dankjewel daarvoor!
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
9
Response from Broeckx Makelaars Bedankt voor de mooie woorden en het vertrouwen! Tot binnenkort Erik vd Berkmortel
Report abuse
A Funda user
Vriezenbeemden 7
7,5
I would recommend this agent.
Het is nu de tweede keer dat deze makelaar een huis voor ons verkoopt. Het verkoopproces is beide keren goed en snel verlopen. Wij zijn tevreden over de bemiddeling.
Expertise
8
Service and guidance
8
Value for money
6
Local market affinity
8
Response from Broeckx Makelaars Dank voor de beoordeling; groeten Ruud
Report abuse
A Funda user
Kasteel-Traverse 148
9,0
I would recommend this agent.
het contact liep prima Wij kunnen niets bedenken wat niet goed was Wij zijn dus ben heel tevreden
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
9
Response from Broeckx Makelaars Ontzettend bedankt! Groet Erik vd Berkmortel
Report abuse