

Duinstra Melis Makelaars
Topmakelaar Noord Friesland 2025!Overview
9.6
240 reviews
16
Employees
NVM
Association
Considering selling?
Have a no-obligation chat with Duinstra Melis Makelaars , and get a feel for what your home might be worth in today's market.
Get tailored adviceServices & characteristics
Sale
Purchase
Rental
Specialisations
Home photography, Home styling, New construction, Recreation
Certificates
VastgoedCert
Languages
Frisian, English, Spanish, Dutch

Description
Association
This office is a member of the NVM.
With over 4400 affiliated real estate agents/appraisers, the Dutch Cooperative Association of Real Estate Agents and Appraisers (NVM) is the largest membership organisation for real estate agents, appraisers and property experts. An NVM real estate agent is an expert in the field, is personally engaged and makes buying or selling a house a hassle-free process.
Read moreCustomers say
Seller in 2026
Employees
Jolanda van der ZeeAdministrative Employee
Iris GroenewoudMarketing Employee- Sandra Van Der VeldeNVM Real Estate Agent
Jurn BandaNVM Registered Agent
Giorgio MelisReal Estate Agent (Director)
Martijn IJntemaMarketing Employee
Reviews
The average score is based on 240 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 98% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more
A seller
•10.0
Vriendelijk en enthousiast team, communiceren snel en vlot. Erg actief op de socials. Behulpzaam en welwillend om een passende oplossing te vinden.
A seller
•6.5
Vriendelijkheid: Uitstekend. Enthousiasme: Zeer goed. Reactiesnelheid: Zeer goed. Advertentie (tekst en foto’s) op Funda: Uitstekend. Kosten: Neutraal, dezelfde kosten als bij de twee andere makelaars waarmee contact is opgenomen. Flexibiliteit: Slecht, zie toelichting. De door de koper voorgestelde notarisafspraak was voor mij niet mogelijk, omdat ik op dat moment vijf weken in Spanje was (een lang geplande en reeds betaalde vakantie). Ik heb dit meerdere keren aan de makelaar uitgelegd en hem gevraagd de afspraak te verzetten, maar helaas zonder succes. Bovendien woon ik in Duitsland, wat het verkrijgen van een notariële volmacht vanuit Duitsland voor de verkoop in Nederland bemoeilijkte. Een oplossing die ik meerdere keren heb voorgesteld – de notariële akte laten opstellen door een andere notaris die mij persoonlijk kende en die op ongeveer 40 minuten rijden was van de verkochte woning – werd ook afgewezen. In dat geval had ik de volmacht gewoon per post kunnen ondertekenen zonder me opnieuw te hoeven identificeren. Dit zorgde voor onnodig extra werk voor mij. Hoewel wij als verkopers de makelaar betaalden, had ik de indruk dat hij zich vrijwel uitsluitend op de koper richtte en in dit geval minder aandacht besteedde aan de belangen van de verkoper. Daarom moet ik helaas een negatieve beoordeling geven wat betreft flexibiliteit, wat mijn algehele beoordeling verlaagt. Algemene beoordeling: Zolang alles standaard is, zonder bijzondere kenmerken of afwijkingen, kan ik de makelaar zeker aanbevelen. Echter, in gevallen van bijzondere kenmerken of afwijkingen, zoals in mijn geval, laat de flexibiliteit te wensen over en zou ik deze makelaar in dat geval niet aanbevelen.
A seller
•10.0
Vriendelijk en deskundig. Met de juiste strategie hebben we ons huis snel en goed kunnen verkopen! Zeer tevreden!
Office details
8914 BE LEEUWARDEN
- Mo09:00 - 17:00
- Tu09:00 - 17:00
- We09:00 - 17:00
- Th09:00 - 17:00
- Fr09:00 - 17:00
- SaClosed
- SuClosed









Social media