Geijtenbeek én Boers makelaars Maarn
Services & characteristics
Sale
Purchase
Rental
Hire
Appraisals
Specialisations
New construction, Home photography, Recreation
Certificates
NWWI,
NRVT,
SCVM
Languages
German, English, Dutch
Reviews
The average score is based on 12 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 97% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more
A seller
•9.0
Na een eerste zeer prettig gesprek met Erwin heeft vooral Christa het proces begeleid. Zij heeft zich tot volle tevredenheid ingezet en onder soms onder erbarmelijke weersomstandigheden de bezichtigingen tot een goed einde gebracht. Ook heeft zij ons steeds op de hoogte gesteld van stand van zaken. De verwachtingen zijn meer dan uitgekomen zowel bij de aankoop als ik de verkoop van de woningen. Ook mogen wij de andere medewerksters niet vergeten die steeds voor ons klaarstonden.
A seller
•9.0
Persoonlijk contact, volledig en wederzijds vertrouwen. Snel acteren als dat moet, rust en goed humeur als het kan. Christa van Geijtenbeek en Boers begeleide zowel de aankoop van onze nieuwe woning als de verkoop van onze oude.
A seller
•9.0
Goede begeleiding in het hele verkoopproces al had het wat ons betreft allemaal wat minder snel gemogen. Binnen één maand over en oude huis opleveren is behoorlijk stressvol geweest. Verders ging alles prima.
Office details
3951 BD MAARN
- Mo09:00 - 17:30
- Tu09:00 - 17:30
- We09:00 - 17:30
- Th09:00 - 17:30
- Fr09:00 - 17:30
- SaBy appointment
- SuClosed