Damen Makelaardij | Maastricht Logo

Damen Makelaardij | Maastricht

Call Send email

Average review score

9,0

The average score is based on 93 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 66% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

A Funda user
Slackegaard 95
8,3
I would recommend this agent.
Alles is goed verlopen. Een goede begeleiding. Ik raad Damen makelaardij dus ook aan als verkoper van u woning.
Expertise
8
Service and guidance
9
Value for money
8
Local market affinity
8
Report abuse
Paul-Philip Lemmens
Sauterneslaan 2 E
10,0
I would recommend this agent.
Sjoerd was een zeer fijne makelaar, hij had verstand van zaken en was prettig in de omgang. Erg blij met zijn begeleiding!
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse
A Funda user
Kriekenstraat 6
10,0
I would recommend this agent.
Wij zijn zeer deskundig op een heel vriendelijke manier geholpen door makelaar Damen en in het bijzonder door Raymond, waarvoor dank!
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse
Resy Moenen
Burgemeester van Oppenstraat 73
10,0
I would recommend this agent.
Het contact met de makelaar verliep soepel, was altijd bereikbaar. Onze makelaar bleef rustig als wij dat niet waren, waaruit zijn deskundigheid bleek. De begeleiding was kortom perfect!
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse
A Funda user
Meerssenerweg 267
1,3
I would not recommend this agent.
Helaas hebben we een vervelende ervaring gehad met Damen Makelaardij Maaatricht. De volgende fouten zijn gemaakt: - verkeerde koopsom ondertekend door makelaar in het koopcontract - er zijn beschadigingen en een eigendom meegenomen tijdens de bezichtigingen. Vervolgens is hier uit de makelaar zelf niet meer op teruggekomen. - Geen terugkoppeling ontvangen over uitblijvende waarborgsom. - eerste waardebepaling kwam overigens op 100.000 lager uit (foutief) Helaas is deze makelaar ervan overtuigd dat zij ondanks deze grove fouten, goed werk hebben geleverd en er soms nu eenmaal fouten gemaakt worden. Zodra je hen hierop aanspreekt wordt alles situationeel afgeschuifd en wordt geen verantwoordelijkheid genomen. Teleurstellend.
Read full review
Expertise
1
Service and guidance
1
Value for money
1
Local market affinity
2
Response from Damen Makelaardij | Maastricht Het staat jullie uiteraard vrij om via dit platform jullie ervaring te delen. Juist doordat hier ook minder positieve ervaringen worden gedeeld, ontstaat een compleet en geloofwaardig beeld. Zoals we ook in onze eerdere correspondentie meerdere keren hebben aangegeven, vinden we het oprecht jammer dat jullie het verkooptraject op deze manier hebben ervaren. Wij herkennen ons echter niet in het algemene beeld dat in deze beoordeling wordt geschetst. Naar onze mening ontbreekt hierin de nuance van het totale traject en de gezamenlijke inspanningen die uiteindelijk hebben geleid tot een succesvolle verkoop. Wij wensen jullie oprecht alle goeds voor de toekomst en hopen dat jullie, wanneer er wat meer afstand is tot dit dossier, ook de inzet en betrokkenheid zullen zien waarmee wij ons werk hebben gedaan.
Report abuse