Jeroen van den Boogaard Makelaars Logo

Jeroen van den Boogaard Makelaars

Average review score

9,8

The average score is based on 261 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 46% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Buy reviews

A Funda user
Zijlijnstraat 5
10,0
I would recommend this agent.
Heel blij met onze aankoopmakelaar. Ze denkt goed mee geeft deskundig advies, sterk in de onderhandeling en super blij met het resultaat! Dank aan het hele team!
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse
Dalida Tholach
Hoefbladstraat 25
10,0
I would recommend this agent.
Ik ben ontzettend blij dat ik Jasper en Tom als mijn makelaars te hebben gehad. Vanaf het eerste contactmoment tot aan de uiteindelijke aankoop heeft Tom mij met veel geduld en deskundigheid begeleid. Tom is geduldig en doet zijn best voor de klant. Tom heeft mij veel gesteund. Het plannen van bezichtigingen was snel en efficiënt, en Tom was flexibel en bereid om tijd voor mij vrij te maken, wat de hele ervaring prettig en stressvrij maakte. Ik beveel Tom en Jasper ten zeerste aan ieder die op zoek is naar een woning. Hun professionaliteit, aanbevelingen en persoonlijke aanpak maken hen de beste keuze voor een succesvolle aankoop. Bedankt voor jullie geduld en fantastische inzet!
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse
A Funda user
Strauszstraat 67
10,0
I would recommend this agent.
Wij zijn ontzettend dankbaar dat we Jasper en zijn team als onze makelaars hebben gehad. Vanaf het eerste contactmoment tot aan de uiteindelijke aankoop hebben Jasper en zijn team ons met veel geduld en deskundigheid begeleid. Ze gingen tot het uiterste om een huis te vinden dat niet alleen perfect aansloot bij onze wensen, maar ook voldeed aan onze praktische eisen, waardoor het hele proces soepel en zonder zorgen verliep. Jasper gaf waardevol advies en oprechte aanbevelingen, en zijn collega Tom reisde zelfs helemaal naar ons huis voor de technische inspectie en het tekenen van de akte, ondanks de lange afstand. Dit zorgde ervoor dat we op de belangrijke momenten altijd de nodige ondersteuning kregen. Het plannen van bezichtigingen was snel en efficiënt, en Jasper was flexibel en bereid om tijd voor ons vrij te maken, wat de hele ervaring prettig en stressvrij maakte. We bevelen Jasper en zijn team ten zeerste aan aan iedereen die op zoek is naar een woning. Hun professionaliteit, toewijding en persoonlijke aanpak maken hen de ideale keuze voor een zorgeloze en succesvolle aankoop. Bedankt voor jullie fantastische service en inzet!
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse
A Funda user
Jacob Catslaan 46
9,8
I would recommend this agent.
Jasper was een uitstekende agent en partner voor ons bij het vinden van ons droomhuis. We gingen op een moeilijke markt op zoek naar een huis voor ons groeiende gezin, wetende dat we niet genoegen wilden nemen met het "goed genoeg" en hij hielp ons bij elk huis dat we bezochten te begrijpen wat de voor- en nadelen waren, specifiek voor onze gezinsbehoeften. Hoewel we zelf de regie wilden hebben over de huizen die we besloten te bezichtigen, ontvingen we veel ondersteuning van Jasper en zijn team bij het opzetten van de gesprekken en voorwaarden met de verkopende makelaars. Zijn onverdeelde aandacht voor ons zorgde ervoor dat we ons altijd een prioriteit voor hem voelden. Ik kan me voorstellen dat hij elke klant zo behandelt. Het voelde in ieder geval alsof we speciaal waren. Dit is iets dat moeilijk te vinden is in een markt waar makelaars gewoon klaar willen zijn met je en door willen gaan naar de volgende klant. We hadden het gevoel dat we meer voor ons geld kregen dan alleen de reguliere service, omdat hij de extra mijl ging. Wetende dat we niet overhaast iets wilden kopen dat net goed genoeg was, namen we de tijd om de markt meer dan 6 maanden te analyseren en leerden we veel over het proces van Jasper en bouwden we het vertrouwen op om een ​​echt goede deal te krijgen voor een huis dat ons gemakkelijk meer had kunnen kosten. We konden net iets meer bieden dan het hoogste bod onder ons en hadden het gevoel dat we 50% van het budget hadden bespaard dat we bereid waren uit te geven aan overbieden. Over het algemeen is het alsof je de service gratis krijgt als je zoveel kunt besparen door tegen een verstandige prijs te kopen. Ik kan het niet genoeg aanbevelen om iemand als Jasper aan je zijde te hebben!
Read full review
Expertise
9
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse
A Funda user
Draadzegge 25
10,0
I would recommend this agent.
Jeroen van den Boogaard Makelaars made the whole home-buying process smooth and stress-free. Highly recommend!
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse