Hestia makelaars & taxateurs Logo

Hestia makelaars & taxateurs

The best advice for sale, rental and purchase!
Call Send email

Average review score

9,3

The average score is based on 75 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 76% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

Mr. van de Loo
Koolemans Beynenstraat 84
9,3
I would recommend this agent.
Wij zijn ontzettend tevreden over de dienstverlening van Arre Vanaf het eerste contactmoment viel meteen op hoe deskundig hij is en hoe goed hij de woningmarkt kent. Dankzij die kennis hebben we ons huis snel en voor een mooie prijs kunnen verkopen. Wat we vooral hebben gewaardeerd, is dat hij altijd bereikbaar was voor vragen of overleg – zelfs buiten kantoortijden. Dat gaf veel vertrouwen en rust in het hele verkoop proces.. en we voelde ons echt goed begeleid van begin tot eind. Kortom: een professionele en betrokken makelaar die we iedereen van harte aanbevelen
Read full review
Expertise
9
Service and guidance
10
Value for money
9
Local market affinity
9
Response from Hestia makelaars & taxateurs Ontzettend bedankt voor deze mooie beoordeling en de prettige samenwerking!
Report abuse
A Funda user
Schouwenburgstraat 31
10,0
I would recommend this agent.
Alle credits naar Bart Giesen van Hestia Makelaars & Taxateurs. Via hem hebben wij op 140 kilometer afstand vanuit Maastricht onze woning in Nijmegen verkocht binnen 2 weken en tegen een zeer goede prijs. Zonder ook maar eenmaal persoonlijk contact te hebben gehad. Via telefoon en email werd alles door hem naar volle tevredenheid geregeld, in gang gezet en afgerond. Ik vond het contact met Bart op afstand zeer plezierig. Bart komt netjes over, houdt zich aan zijn afspraken geeft goede adviezen en koppelt resultaten snel en accuraat terug. Kortom: Bart, chapeau!
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from Hestia makelaars & taxateurs Dank voor deze erg mooie beoordeling. De samenwerking was op afstand, maar ging erg goed. Het resultaat mag er inderdaad ook zijn. Dank voor het vertrouwen!
Report abuse
A Funda user
Groene Heuvels 92
10,0
I would recommend this agent.
Het contract liep goed.. een gedreven makelaar. Daar hou ik van .heeft zijn werk heel goed gedaan en alles heel vlot geregeld.
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from Hestia makelaars & taxateurs Dank voor deze mooie beoordeling en de prettige samenwerking!
Report abuse
A Funda user
Cronjéstraat 18
8,5
I would recommend this agent.
Het contact met Bart was goed, hij communiceerde duidelijk en snel, ongeacht hoe laat het was. Zijn tot het gewenste resultaat gekomen!
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
7
Local market affinity
9
Response from Hestia makelaars & taxateurs Dank voor deze mooie beoordeling en inderdaad het mooie resultaat waar we op uit zijn gekomen.
Report abuse
A Funda user
Groesbeeksedwarsweg 226
9,3
I would recommend this agent.
Heel fijn contact met Stevan gehad. Ook 22 jaar geleden mijn huis gekocht met Stevan en nu weer verkocht. Het was een super goede samenwerking. Heel tevreden met contact, verkoopprijs en alle begeleiding rondom het huis, Groet Paulien
Expertise
9
Service and guidance
10
Value for money
9
Local market affinity
9
Response from Hestia makelaars & taxateurs Beste Paulien, Dank je wederom voor het vertrouwen in ons/mij 😊. Ik heb de samenwerking ook als zeer plezierig ervaren. Groet, Stephan.
Report abuse