Versluijs makelaardij

Call Send email

Average review score

9,3

The average score is based on 54 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 88% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

A Funda user
Voorstraat 6
10,0
I would recommend this agent.
Hele fijne makelaar, erg gericht op details en goed verstand van zaken. Prettig om mee samen te werken en erg meedenkend en oplossings gericht.
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse
A Funda user
Port Scaldis 9 082
8,0
I would recommend this agent.
waardeschatting door Versluijs van eigendom was iets hoger dan we zelf dachten en daarom toch lichte ontgoocheling toen pand 10 pct onder hun idee van bedrag werd verkocht.
Expertise
8
Service and guidance
8
Value for money
7
Local market affinity
9
Response from Versluijs makelaardij Dank je wel voor je mooie beoordeling en het vertrouwen dat jullie in ons hebben gesteld. Jullie appartement had een aantal bijzondere kenmerken die het echt onderscheidend maakten — en juist daarom hebben we gekozen voor een ambitieuze vraagprijs. We wilden de potentie van het pand volledig benutten en geen kansen laten liggen. Dat de uiteindelijke verkoopprijs zo’n 10% lager uitviel dan de vraagprijs is natuurlijk jammer, maar gelukkig kwam het wel overeen met jullie eigen verwachting. En dat is uiteindelijk het belangrijkste. We waarderen het enorm dat jullie ons desondanks zouden aanbevelen aan vrienden en familie. Dat zegt veel — dank daarvoor! Hartelijke groet, Brigit
Report abuse
A Funda user
Gentsestraat 52
9,5
I would recommend this agent.
Ik ben erg tevreden, mijn huis is in minder dan 3 manden verkocht. De bezichtiging begeleider was het beste , een overtuigend krachtige vrouw. Hartelijk bedankt!
Expertise
10
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
10
Report abuse
A Funda user
Papendrecht 4 A
9,5
I would recommend this agent.
Het contact was voortreffelijk. Hoewel de verkoop van mijn woning enige tijd op zich liet wachten, bleef het voltallige team zich inzetten. Allen waren zeer vriendelijk. En af en toe was ook enige humor op z’n plaats. Een makelaar om sterk aan te bevelen.
Expertise
9
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
9
Response from Versluijs makelaardij Hallo Willem, Willem, Wat ontzettend leuk om jouw review te lezen — dank je wel! We vonden het fijn om je te mogen begeleiden bij de verkoop van je woning. Ook al duurde het wat langer, jouw vertrouwen en fijne samenwerking maakten het voor ons een plezier om door te zetten. En ja, een beetje humor op z’n tijd hoort er gewoon bij 😉 Dank dat je ons aanbeveelt, dat waarderen we enorm! Hartelijke groet namens de dames van Team Versluijs
Report abuse
A Funda user
Eedeweg 1
8,0
I would recommend this agent.
Ik werd goed op de hoogte gehouden door makelaardij Versluijs via de mail en/of whatsapp. Ik kon altijd met vragen of voor uitleg/informatie bij hen terecht. Na anderhalf jaar is Eedeweg 1 verkocht. Top!
Expertise
8
Service and guidance
8
Value for money
8
Local market affinity
8
Response from Versluijs makelaardij Beste Karin en Sonja, Wat fijn om jullie mooie woorden te mogen ontvangen — dank jullie wel! Het is een eer dat jullie ons zouden aanbevelen aan vrienden en familie, zeker na zo’n langdurig traject. Dat zegt veel over het vertrouwen dat jullie in ons hebben gehad, en daar zijn we dankbaar voor. We hebben met plezier met jullie samengewerkt en zijn blij dat jullie de communicatie via mail en WhatsApp als prettig hebben ervaren. Dat jullie altijd bij ons terecht konden voor vragen of uitleg, is precies waar we het voor doen. De verkoop van Eedeweg 1 is uiteindelijk rond — en dat is een prachtig resultaat. Top dat we dit samen hebben kunnen afsluiten! Groeten van het hele team van de dames van Versluijs.
Report abuse