Van Musscher & Sonneveld Makelaars Logo

Van Musscher & Sonneveld Makelaars

Call Send email

Average review score

9,5

The average score is based on 69 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 93% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

Mr. Van Roomen
Beeklaan 10
9,0
I would recommend this agent.
Het voelt goed als een collega makelaar goed aanvoelt wat je wensen zijn. De verkoop is naar alle tevredenheid verlopen.
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
9
Response from Van Musscher & Sonneveld Makelaars Het is extra bijzonder om een opdracht tot verkoop te mogen krijgen van een collega makelaar. Het doet ons goed om te lezen dat jullie tevreden zijn! Heel erg bedankt voor het vertrouwen in ons kantoor en de keuze om met ons samen te werken. Zo'n compliment van een collega is echt heel erg leuk om te krijgen!
Report abuse
A Funda user
Parallelweg 84
10,0
I would recommend this agent.
Uitstekende Makelaar Goed Kantoor Als er niets aan toe te voegen is dan is alle andere geschreven tekst overbodig.
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from Van Musscher & Sonneveld Makelaars Wat een leuke benadering om in zo weinig woorden zo veel te zeggen. Het doet ons ontzettend goed dat jullie ons zo omschrijven. Extra bijzonder vinden we het dat onze band al jaren en generaties teruggaat. Het was ontzettend fijn om opnieuw, na al die jaren, de opdracht te mogen krijgen om het huis in Rheden te verkopen. Heel erg bedankt voor het vertrouwen en het fijne contact!
Report abuse
A Funda user
van Spaenweg 46
8,0
I would recommend this agent.
De contacten verliepen goed. Zowel met de heren makelaars als met de administratieve ondersteuning. Authentiek en transparant. Het hele verkoopproces is naar tevredenheid verlopen.
Expertise
8
Service and guidance
8
Value for money
8
Local market affinity
8
Response from Van Musscher & Sonneveld Makelaars Bedankt voor jullie mooie beoordeling en fijne woorden! Het doet ons echt goed om te lezen dat jullie ons als authentiek en transparant hebben ervaren – dat is precies wat we willen uitstralen, ook als commerciële onderneming. Wat fijn dat het hele verkoopproces naar tevredenheid is verlopen en dat jullie het contact met ons als prettig hebben ervaren. We wensen jullie alle geluk en plezier toe in jullie nieuwe appartement in het mooie Velp.
Report abuse
A Funda user
Beethovenlaan 150
10,0
I would recommend this agent.
Zeer prettig verloop van het verkoopproces. Het hele team was zeer plezierig en altijd goed bereikbaar.
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from Van Musscher & Sonneveld Makelaars Wat fijn om te horen dat het verkoopproces naar je tevredenheid is verlopen. Plezierig en laagdrempelig contact vinden we ontzettend belangrijk, en het is leuk om te merken dat jij dat ook zo hebt ervaren – dat maakt ons werk nóg leuker! We wensen je een prachtige tijd toe in je nieuwe woning in het mooie Oosterbeek. Wat fijn dat je daar weer kunt terugkeren. Geniet ervan!
Report abuse
A Funda user
Jhr. Nedermeijer van Rosenthalweg 5
10,0
I would recommend this agent.
Het lijkt misschien wel een fake beoordeling, maar wij zijn zó blij en tevreden over de samenwerking met (niet alleen) Coen Sonneveld, maar met iedereen van het kantoor, dat een lagere beoordeling gewoon niet prettig voelt. Je hebt vanaf het begin het gevoel dat je een soort team bent met een gezamenlijk doel. Er werd direct een groeps-app aangemaakt waarin snel gecommuniceerd kon worden. Bij vragen werd er altijd direct gereageerd. Onze woningpresentatie (inclusief prachtige film) mocht er zeker ook zijn. Maar bovenal wordt dit kantoor gerund door ontzettend vriendelijke, oprechte mensen waarbij je het gevoel krijgt dat er onderling ook een sterke band is. Coen, Anouc, Karin, Jan, José en Lilian, ontzettend bedankt voor de prettige samenwerking.
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from Van Musscher & Sonneveld Makelaars Beste verkopers, heel hartelijk bedankt voor deze prachtige beoordeling. Hier worden wij gewoon een beetje stil van. Hele fijne feestdagen en tot snel. vr gr Coen Sonneveld
Report abuse