Goedhart Makelaars  Logo

Goedhart Makelaars

Call Send email

Average review score

9,2

The average score is based on 26 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 69% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

A Funda user
Pastoor Kwakmanlaan 81
9,0
I would recommend this agent.
Wat een fijne makelaar! Wij kijken met een ontzettend goed gevoel terug op het hele verkooptraject. Vanaf het eerste contact voelden we ons gehoord en goed begeleid. Alles werd duidelijk uitgelegd, er was altijd ruimte voor vragen en de communicatie verliep prettig en persoonlijk. Wat wij vooral fijn vonden, was dat we echt het gevoel hadden dat er met ons werd meegedacht. Geen vraag was te veel en we werden steeds goed op de hoogte gehouden. Daardoor hebben we het hele traject met veel vertrouwen kunnen doorlopen. We zijn ontzettend blij met hoe alles is verlopen en met het uiteindelijke resultaat. Een makelaar die we dan ook van harte aanbevelen! Heel erg bedankt voor alle inzet, betrokkenheid en de fijne samenwerking!
Read full review
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
9
Response from Goedhart Makelaars Dankjewel voor de mooie beoordeling en de fijne samenwerking. Ik heb ervan genoten en we hebben samen een mooi resultaat bereikt. Hartelijke groeten, Bram
Report abuse
Mr. H. van Zuylen
Dorpsstraat 46
2,0
I would not recommend this agent.
Onderlinge communicatie, het op de hoogte houden van ontwikkelingen rondom de de verkoop verwachtingen en tijdens de verkoop verliepen slecht. Ons huis is verkocht omdat wij 40.000 Euro hebben moeten zakken en door druk te zetten op de makelaar door onze financiële adviseur. Ik zou de firma Goedhart ook nooit meer adviseren bij mensen die dat vragen.
Read full review
Expertise
2
Service and guidance
2
Value for money
2
Local market affinity
2
Report abuse
A Funda user
Antje Breijerstraat 45
9,5
I would recommend this agent.
Ik heb mijn appartement via Goedhart Makelaar verkocht, en binnen één week na het maken van de foto's was het al verkocht! Het hele team was ontzettend behulpzaam en professioneel. Ze hebben veel kennis van de woningmarkt en begeleidden mij uitstekend tijdens het hele verkoopproces. Ik heb een zeer waardevolle ervaring gehad met Goedhart Makelaar. Dankzij hun snelle en professionele aanpak verliep de verkoop soepel en efficiënt. Milan is een topper!
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
10
Report abuse
Audrey van Veen
Nijmanhof 18
9,0
I would recommend this agent.
Wij zijn erg tevreden over Goedhart Makelaars! Bram heeft ons, samen met het hele team, perfect begeleid. Met veel zorg en aandacht werd ons volledige verkoopproces vormgegeven: van het opstellen van een doordacht verkoopplan en het optimaal presenteren van onze woning tot het begeleiden van bezichtigingen voor alle geïnteresseerden. Dit alles heeft geleid tot een prachtig eindresultaat. De inzet, het enthousiasme en de professionaliteit van het team maakten het tot een fantastisch proces om samen te doorlopen.
Read full review
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
9
Report abuse
Mrs. Bloemsma
Kwaakhaven 16
10,0
I would recommend this agent.
Wij hebben voornamelijk te maken gehad met Bram Bodelier. Bram is transparant, direct en fijn om mee te werken. Hij schakelt snel, is altijd bereikbaar en bv een meeting op zaterdag of bezichtigingen op zaterdag is voor hem totaal geen issue. Die service-gerichtheid hebben wij als heel prettig en klantgericht ervaren. De paar punten van feedback die wij hadden op zijn voorstellen zijn allemaal snel en adequaat behandeld. Hij houdt van puntjes op de i en dat zie je terug in de fantastische presentatie van ons huis en de daaropvolgende snelle verkoop.
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse