H&S Makelaardij Logo

H&S Makelaardij

Call Send email

Average review score

9,4

The average score is based on 30 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 89% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

Mr. van Beek
Heikantsestraat 30
9,5
I would recommend this agent.
Het contact met de makelaars verliep uitstekend, zowel het voortraject als het verkooptraject waren Siny en Bob zeer realistisch ls het ging om zaken zoals verkoopprijs en de mogelijk duur van het verkooptraject. Ook op het in het contact met het kantoor waar allerhande zaken geregeld moesten worden stond Linda ook voor ons klaar. Het is een prettig verlopen verkooptraject geweest
Read full review
Expertise
9
Service and guidance
10
Value for money
9
Local market affinity
10
Report abuse
petra roelen
Molenstraat 90
10,0
I would recommend this agent.
Onze makelaar, H&S makelaardij, hebben wij ervaren als heel betrokken bij ons zoekproces naar en onze aankoop van onze droomwoning. Onze ervaring met H&S is een integere makelaar, realistisch en vasthoudend in ons zoek en aankoopproces van ons toekomstige huis. Daarnaast heeft H&S goed collegiaal contact met andere makelaars, wat ook heel fijn voor je als koper en verkoper is. H&S staat voor een hele fijne persoonlijke benadering, staat altijd voor je klaar, je vragen worden snel beantwoord. Kortom wij vinden H&S meer dan een aanrader!
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse
A Funda user
Vogelbos 57
9,3
I would recommend this agent.
Contact verliep prima, kundige makelaar met ook af en toe wat humor. Prettige gesprekken en kundige begeleiding.
Expertise
9
Service and guidance
10
Value for money
9
Local market affinity
9
Response from H&S Makelaardij Bedankt voor deze mooie woorden! We vinden het geweldig om te horen dat het contact prettig verliep en dat jullie onze humor waardeerde. Het was een plezier om met jullie samen te werken en we zijn blij dat jullie tevreden zijn met de begeleiding.
Report abuse