Van Herk Makelaars Rotterdam Logo

Van Herk Makelaars Rotterdam

Call Send email

Average review score

9,0

The average score is based on 98 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 51% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

A Funda user
Professor Poelslaan 18 C
9,8
I would recommend this agent.
Very good service and orientation for selling. Nathalie was always very helpful and involved in the process.
Expertise
10
Service and guidance
9
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from Van Herk Makelaars Rotterdam Thank you for your kind response, and we're so glad to hear that you are satisfied with our service. It was our pleasure to assist you with the sale of your home!
Report abuse
Mr. Christiaan van Minnen
Klaverstraat 30
7,5
I would recommend this agent.
Prettig contact, zeer goed bereikbaar, snelle reacties, vervanging bij vakantie goed geregeld. Taxatie was wellicht aan de ambitieuze kant gezien de toestand van het object, maar daar zijn we overheen gestapt en goed uitgekomen.
Expertise
8
Service and guidance
8
Value for money
7
Local market affinity
7
Response from Van Herk Makelaars Rotterdam Hartelijk dank voor uw review en de prettige samenwerking. Fijn om te horen dat u onze bereikbaarheid en communicatie als positief heeft ervaren, ook tijdens de vakantieperiode. Uiteindelijk zijn we blij dat we gezamenlijk tot een goed resultaat zijn gekomen. Bedankt voor het vertrouwen in ons kantoor.
Report abuse
A Funda user
Boompjes 379
9,0
I would recommend this agent.
Wat ons erg aansprak is dat ze maatwerk leveren, geven duidelijke instructies om dingen in de woning aan te passen, om de verkoop te bevorderen. Vriendelijkheid staat hoog in het vaandel. Ze zijn telefonisch goed bereikbaar en communicatie verloopt via korte lijntjes. Ze zijn empathisch betrokken en begeleiden het verkoopproces goed en zorgvuldig, waarbij ze de wensen van de klant in acht nemen . Last but not least, ze hebben een gedegen kennis van zaken, wat ons heel veel vertrouwen gaf. Het contact met zowel Lucas en Nathalie hebben we als zeer prettig en professioneel ervaren. Wij zijn dan ook zeer tevreden.
Read full review
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
9
Report abuse
A Funda user
Hogenbanweg 369
9,8
I would recommend this agent.
Al vanaf het startgesprek met Lucas het gevoel dat het helemaal zou goedkomen! Tijdens het eerste gesprek zijn we goed ingelicht en wisten we wat ons te wachten stond. Tot en met het moment van ondertekening koopcontract zijn we door Nathalie goed op de hoogte gehouden van de bezichtigingen en ontwikkelingen. De manier van communiceren verliep uitstekend en eventuele onduidelijkheden / problemen werden gelijk weggenomen. Kortom: top service van Van Herk Makelaars Rotterdam!
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
9
Local market affinity
10
Report abuse
A Funda user
West-Sidelinge 42 A
8,8
I would recommend this agent.
Snel, adequaat en gemakkelijk contact. Goed inzicht in de locale markt. De hele verkoopprocedure verliep soepel en er wordt goed naar de klant geluisterd.
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
8
Local market affinity
9
Response from Van Herk Makelaars Rotterdam Wat een fijne review, dankjewel! Super om te horen dat jullie de verkoop als soepel en prettig hebben ervaren. Goed contact en echt luisteren vinden we belangrijk – leuk dat dat zo is overgekomen. Bedankt voor het vertrouwen, het was een plezier om voor jullie aan de slag te gaan!
Report abuse