office-banner
Kompas Makelaars & Hypotheken  Logo

Kompas Makelaars & Hypotheken

Call Send email

Overview

9.5

38 reviews

4

Employees

NVM

Association

Considering selling?

Have a no-obligation chat with Kompas Makelaars & Hypotheken , and get a feel for what your home might be worth in today's market.

Get tailored advice
Huis illustratie

Services & characteristics

  • Sale

  • Purchase

  • Appraisals

  • Rental

  • Financial advice


Specialisations

New construction

Certificates

VastgoedCert

NWWI

NRVT

Languages

Dutch, English

A promotional picture for the office

Description

Association

This office is a member of the NVM.

With over 4400 affiliated real estate agents/appraisers, the Dutch Cooperative Association of Real Estate Agents and Appraisers (NVM) is the largest membership organisation for real estate agents, appraisers and property experts. An NVM real estate agent is an expert in the field, is personally engaged and makes buying or selling a house a hassle-free process.

Read more

Customers say

Seller in 2025

“We kijken met een enorm goed gevoel terug op onze samenwerking met Kompas Makelaars! Vanaf het eerste contact tot aan de verkoop verliep alles soepel en professioneel. Het hele team is ontzettend vriendelijk, behulpzaam en betrokken – iedereen werkt met zichtbaar plezier, en dat merk je in alles. Ons huis stond nog maar net online toen de eerste bezichtigingen al gepland stonden, en niet veel later was het al verkocht! Dankzij hun goede voorbereiding, top presentatie en eerlijke advies verliep alles zorgeloos. Daarnaast hebben we ook de aankoop van ons nieuwe huis via Kompas Makelaars gedaan, en ook dat traject verliep perfect. Complimenten voor het fantastische team van Kompas Makelaars – altijd bereikbaar, meedenkend en met een glimlach. In het bijzonder willen we Laurens bedanken voor zijn inzet, deskundigheid en fijne begeleiding gedurende het hele proces. Wij zouden Kompas Makelaars zonder twijfel aanraden aan iedereen die zijn huis wil verkopen. Een topteam en een dikke 10! 🙌”

Employees

  • Sanne van der Wagt - Account Manager
    Sanne van der WagtAccount Manager
  • Guusje van Gils - de Haas - Commercial Employee
    Guusje van Gils - de HaasCommercial Employee
  • Laurens van Gils - Director
    Laurens van GilsDirector
  • Danique van der Vlies - Real Estate Agent
    Danique van der VliesReal Estate Agent
Reviews average
9.5

The average score is based on 38 reviews in the last 24 months.

Last year, the agent invited 29% of their customers to write a review.

How are these reviews calculated? Read more

  • A buyer

    10.0

    We zijn ontzettend tevreden met de service van dit kantoor. Alles verliep ongelooflijk snel – we konden soms alleen maar met onze ogen knipperen! Ze namen direct contact op met de andere makelaar en de notaris, waardoor het hele proces soepel en zonder stress is verlopen. Professioneel, duidelijk en supervriendelijk. Absoluut een aanrader!

  • A buyer

    9.8

    Ik heb 1 telefoontje met Laurens gepleegd en hij heeft de aankoop van ons nieuwe appartement prima geregeld. 's morgens gebeld en 's middags was de aankoop geregeld voor minder dan gedacht.

  • A seller

    9.0

    Het contact liep heel goed Altijd een luisterend woord Nemen de tijd voor je geven goed advies niets is teveel

All reviews (38)

Office details

Raadhuislaan 2
3201 EL Spijkenisse
  • Mo09:00 - 17:30
  • Tu09:00 - 17:30
  • We09:00 - 17:30
  • Th09:00 - 17:30
  • Fr09:00 - 17:30
  • SaBy appointment
  • SuClosed

Social media