We hebben initieel gekozen voor Blauwe Eik Makelaars vanwege het feit dat ze gefocust zijn op het gebied waar we woonden.
Na de initiële keuze hebben we een kennismakingsgesprek gehad met Dennis. Dit werd een erg prettig gesprek. Dennis heeft veel kennis van de markt, kwam zeer rustig en vakbekwaam over, en belangrijk: Hij gaf ons een goed en realistisch beeld van wat er ongeveer haalbaar was en hoe we daar eventueel zouden kunnen komen. We hadden ook al wat voor onderzoek gedaan.
Tijdens het proces werd er goed en tijdige gecommuniceerd (nooit hoeven wachten op een antwoord), er is altijd ruimte voor vragen en begeleiding, is er voortdurend gezorgd dat er geen onduidelijkheden/onzekerheden waren. Het proces is top begeleid en er is meer dan voldoende ruimte voor ook de menselijke kant. Wanneer Dennis niet beschikbaar was, was zijn team er iedere keer en ook door het team zijn we top geholpen.
Naar wat wij als verkopers hebben kunnen inschatten waren er kwalitatief goede bezichtigingen en op basis daarvan is het gewenste resultaat behaald.
Al met al een zeer prettige en professionele ervaring