office-banner

Overview

9.2

12 reviews

1

Employee

NVM

Association

Considering selling?

Have a no-obligation chat with De échte Makelaar , and get a feel for what your home might be worth in today's market.

Get tailored advice
Huis illustratie

Services & characteristics

  • Sale

  • Purchase

  • Appraisals


Certificates

VastgoedCert

NWWI

NRVT

Languages

Dutch, English

Association

This office is a member of the NVM.

With over 4400 affiliated real estate agents/appraisers, the Dutch Cooperative Association of Real Estate Agents and Appraisers (NVM) is the largest membership organisation for real estate agents, appraisers and property experts. An NVM real estate agent is an expert in the field, is personally engaged and makes buying or selling a house a hassle-free process.

Read more

Customers say

Seller in 2025

“Blij dat we Erwin hebben gekozen om de verkoop van ons huis te vertegenwoordigen. Fijne communicatie en vakkundige ervaring hebben het proces aangenaam voor ons gemaakt. ”

Employees

  • Erwin Verhoeven - NVM Registered Agent & Appraiser
    Erwin VerhoevenNVM Registered Agent & Appraiser
Reviews average
9.2

The average score is based on 12 reviews in the last 24 months.

Last year, the agent invited 86% of their customers to write a review.

How are these reviews calculated? Read more

  • A seller

    9.5

    Het contact liep heel soepel en hele goede service. Daarom bevelen wij De echte Makelaar aan. Dus als je een betrouwbare makelaar zoekt is dit je man.

  • A buyer

    9.3

    Erwin heeft mij van begin tot eind begeleid in de aankoop van mijn eerste huis. Ik had nergens zorgen over, hij regelde alle afspraken voor bezichtingen, en bij de onderhandeling kwamen we samen tot een goede conclusie (heeft me een behoorlijke som geld gescheeld door onder de vraagprijs te kunnen kopen). Ook in de afhandeling van de aankoop, inclusief het regelen van contact met een hypotheekadviseur, bouwkundige keuring werden geregeld door Erwin. Als ik vragen had stond hij altijd klaar. Het enige waar ik me druk over hoefde te maken is welk huis ik wilde kopen.

  • A seller

    9.8

    We hebben deze makelaar ingeschakeld voor zowel de aankoop als de verkoop van onze woning, en dat bleek een uitstekende keuze. Hij kent de regio op zijn duimpje, denkt actief met je mee en geeft ook gedegen technisch advies. Bovendien merkten we dat zijn goede relatie met andere makelaars ons echt vooruit hielp. Kortom: professioneel, betrokken, zeer kundig en betrouwbaar: een absolute aanrader!

All reviews (12)

Office details

Leenderweg 91
5555 CB Valkenswaard
  • Mo09:00 - 17:30
  • Tu09:00 - 17:30
  • We09:00 - 17:30
  • Th09:00 - 17:30
  • Fr09:00 - 17:30
  • Sa09:00 - 12:00
  • SuClosed

Social media