WVO makelaarsgroep | Qualis Logo

WVO makelaarsgroep | Qualis

Call Send email

Average review score

9,5

The average score is based on 14 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 92% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

A Funda user
Spinozalaan 19
10,0
I would recommend this agent.
Zeer duidelijke afspraken maken en dat ook na komen ,dat gaf vertrouwen . Neemt snel contact op als er vragen zijn . Denkt mee met de cliënt.
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from WVO makelaarsgroep | Qualis Bedankt voor deze hele mooie beoordeling! Ik heb het met heel veel plezier gedaan en wil jullie ook bedanken voor jullie input tijdens het gehele proces...een mooie samenwerking met een superfraai resultaat als gevolg!
Report abuse
A Funda user
Spinozalaan 19
10,0
I would recommend this agent.
We hebben deze makelaar eerst als aankoop makelaar gehad en dat was al fantastisch. Hierna hebben we samen binnen 3 (!) weken ons huis niet alleen verkoop klaar gemaakt, maar ook nog eens verkocht voor een goede prijs! Dus deze makelaar was zowel bij aankoop als bij verkoop een groot succes. Daarbij is het ook nog eens een vriendelijke man met kennis van zaken hier lokaal. Een aanrader!
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse
A Funda user
Nijenheim 2303
6,0
I would not recommend this agent.
De makelaar sprak de verwachting uit dat mijn huis binnen 2 weken zou worden verkocht voor een door hem vastgestelde prijs die goed overeenkwam met andere taxaties die ik had. Toen er na 2 weken op fund nog 0 (!) reacties waren werd dit geweten aan angst voor verdwijnen hypotheekrente aftrek. Het leek me altijd een sterk verhaal dat dan 100% van de kopers zich terug zouden trekken. Toen er na 6 weken nog niets gebeurd was heb ik erop aangedrongen de vraagprijs te verlagen omdat er geen enkel ander idee kwam. De prijs ging 40000euro omlaag. Daarmee kwam er een heel kleine stroom kijkers op gang. Een ander proces was dat ik dacht een best heel leuk, courant huis te hebben. Dat werd ook regelmatig bevestigd door familie en vrienden. Maar de makelaar boorde dat idee voortdurend in de grond door iedere kritische opmerking van een kijker bij mij neer te gooien. Soms waren die opmerkingen ook volkomen onterecht (zoals bij een veronderstelde lekkage) maar gaf hij daar geen duidelijk antwoord over aan de kijkers. Uiteindelijk na 2.5 maand verkocht voor de lagere vraagprijs en geen euro meer. Omdat hypotheek offertes etc waren gebaseerd op een half ton meer aan opbrengst heb ik nu een strop van zo'n 50000 euro. Vooral de passiviteit, gemakzucht en gebrek aan motivatie van de makelaar vond ik erg vervelend.
Read full review
Expertise
7
Service and guidance
5
Value for money
4
Local market affinity
8
Response from WVO makelaarsgroep | Qualis Jammer dat je het zo ervaren hebt. Wij als makelaars bepalen de uiteindelijke koopsom niet, die komt uit de "markt"...en die markt was ten tijde van de verkoop gewoonweg lastiger. Kritiek krijgen op je huis is nooit leuk maar het zijn de reacties van de kijkers en niet van de makelaar, wij vinden dat je die ook kan en moet bespreken met je opdrachtgever! Naar ons idee hebben we alles gedaan om de woning te goed te verkopen....
Report abuse
Barbara van Denderen
De Wetlaan 69
10,0
I would recommend this agent.
Zeer tevreden over deze makelaar. Vanaf het eerste contact was de communicatie duidelijk en prettig. Alles werd professioneel aangepakt en ik werd goed begeleid tijdens het hele verkoopproces. Mijn woning is snel verkocht voor een mooie prijs. Absoluut een aanrader voor iedereen die zijn huis wil verkopen.
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from WVO makelaarsgroep | Qualis Bedankt voor je mooie reactie...was een feestje om je huis te mogen verkopen!!
Report abuse
Marianne uppelschoten
Steniahof 127
10,0
I would recommend this agent.
Zeer prettig en duidelijk contact. Bjorn had alle begrip voor de bijzondere situatie: vanwege de conditie van mijn broer moest ik zijn huis verkopen. Dat is niet gemakkelijk maar ik heb alle informatie en steun gekregen die ik nodig had. In 1 woord: TOP! Heel hartelijk dank! Groet, Marian Uppelschoten
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from WVO makelaarsgroep | Qualis Bedankt voor je mooie beoordeling. Ik ben het met heel veel plezier gedaan en je hebt zelf ook fantastisch meegeholpen.
Report abuse