Average review score

9,0

The average score is based on 26 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 97% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

A Funda user
Burgemeester Tonckensstraat 53
10,0
I would recommend this agent.
Stege Makelaardij is een fijn en professioneel makelaarskantoor met een deskundig en vriendelijk team. Ze hebben een uitstekende kennis van de lokale woningmarkt en hebben onze woning op een prettige en zorgvuldige manier verkocht. De communicatie met Bert-Jan Stege en zijn team verliep gedurende het hele verkoopproces open, duidelijk en snel. We werden goed op de hoogte gehouden en konden altijd terecht met vragen, waarop we steeds een eerlijk en deskundig antwoord kregen. De persoonlijke benadering, betrokkenheid en kennis van de markt gaven ons veel vertrouwen. Dankzij hun professionele aanpak is de verkoop soepel verlopen en zijn we erg tevreden met het resultaat. Wij kunnen Stege Makelaardij dan ook van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en betrokken makelaar in de regio Zuidwolde.
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from Stege Makelaardij Hartelijk dank voor deze prachtige beoordeling en de mooie woorden over ons kantoor, ons team en onze werkwijze. Wij kijken met veel plezier terug op de samenwerking en hebben het als zeer prettig ervaren dat het contact gedurende het hele verkoopproces zo open, duidelijk en vertrouwd verliep. Ook wij hebben de wederzijdse samenwerking als bijzonder plezierig ervaren. Dank voor het vertrouwen dat jullie in ons hebben gesteld bij de verkoop van jullie woning. Het is fijn om te lezen dat onze persoonlijke benadering, betrokkenheid en kennis van de lokale woningmarkt zo gewaardeerd worden. We zijn blij dat de verkoop soepel is verlopen en dat jullie tevreden zijn met het resultaat. Wij wensen jullie alle goeds voor de toekomst!
Report abuse
Mr. J. van der Veen
Middenraai 55
7,8
I would recommend this agent.
de begeleiding was zeer goed de deskundigheid was ook zeer goed is goed op de hoogte van de markt ontwikkeling en levert ook goede nazorg na de aan /verkoop van het onroerend goed en is altijd prima en snel te bereiken heeft vakkundig personeel
Expertise
9
Service and guidance
6
Value for money
7
Local market affinity
9
Report abuse
A Funda user
Klaverpad 7
8,3
I would recommend this agent.
Alles ging lekker soepel en alles op afspraak Goede begeleiding in een goede sfeer lekker om zo een huis te verkopen
Expertise
8
Service and guidance
8
Value for money
8
Local market affinity
9
Report abuse
A Funda user
Middelveenseweg 12
7,8
I would recommend this agent.
Het contact verliep goed, had wel gerekend op iets meer tijdens het bezichtigingsproces na afloop. Van reactie van kopers. En nadat het verkocht was. Online contact (via teams) na biedbeeindiging kon beter. Verder prima!
Expertise
8
Service and guidance
7
Value for money
8
Local market affinity
8
Report abuse
Mrs. Bakker
Vorenwolde 5
8,3
I would recommend this agent.
Wij hebben het als goede hulp ervaren, zelf hebben we deze kennis niet.. Heeft goed naar ons geluisterd met veel plezier sa engewerkt.
Expertise
7
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
8
Report abuse