

Fraai makelaardij & woonadvies
Net even anders zijn dan anderen (onderscheidend).Overzicht
9,5
75 beoordelingen
2
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Fraai makelaardij & woonadvies. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Aanhuur
Taxaties
Certificaten
NWWI,
NRVT,
VastgoedCert
Talen
Nederlands
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
- Cindy SonnemansNVM Register Makelaar (Directeur)
- Judith LegiusAfdeling Buitendienst
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 75 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 97% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Super tevreden, vriendelijk, deskundig. Algeheel, een hele prettige makelaar, om mee samen te werken. Ik zou iedereen deze makelaar aanraden.
Een verkoper
•10,0
het contact met Cindy voelde meteen vertrouwd. persoonlijk, eerlijk en helemaal naar wens. Ons huis werd prachtig gepresenteerd voor de verkoop. alles gaat in goed overleg. er werd tijd genomen zowel voor ons als de potentiële kopers.
Een verkoper
•9,8
Cindy had kennismakingsgesprek goed voorbereid. Ze kent de markt goed, wist waar ze het over had en ze schepte reeele verwachtingen (die ook uitkwamen). We werden van alle stappen in het hele proces ook netjes op de hoogte gehouden en alle afspraken en bezichtigingen werden in onderling overleg gedaan.. Geen moeite was teveel om een goed beeld van het huis te schetsen en te promoten bij potentiële kopers. Het was voor ons belangrijk dat al het werk uit onze handen werd genomen en dat hebben Cindy en Judith perfect gedaan. Wij zijn heel tevreden.
Kantoorgegevens
5986 BL Beringe
- Ma09:00 - 17:00
- Di09:00 - 17:00
- Wo09:00 - 17:00
- Do09:00 - 17:00
- Vr09:00 - 17:00
- ZaGesloten
- ZoGesloten
Sociale media