

Overzicht
9,3
20 beoordelingen
3
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met KIEN wijkmakelaar . Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Aanhuur
Taxaties
KIEN wijkmakelaar verkoopt, taxeert en verhuurt woningen in dorpen, steden en het buitengebied. Met lokale kennis, korte lijnen en persoonlijke begeleiding zorgen wij voor duidelijke keuzes en een traject waar je op kunt vertrouwen.
Specialisaties
Nieuwbouw, Bijzonder beheer, Recreatie, Agrarisch en landelijk vastgoed
Certificaten
VastgoedCert,
NRVT,
NWWI,
SCVM
Talen
Engels, Fries, Nederlands
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
Muriël NeeterMakelaar
Jorrin MulderMakelaar (Directeur)- Iris SteemanCommercieel Medewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 20 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 63% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•6,5
Hoewel de makelaar zelf deskundig is en de bezichtigingen naar mijn idee goed zijn verlopen dankzij zijn begeleiding, heb ik het totale traject helaas niet als overwegend positief ervaren. Bij vrijwel elke stap waren er slordigheden of miscommunicaties die gecorrigeerd moesten worden, waardoor ik de zaken niet volledig met een gerust gevoel uit handen kon geven. Het meest vervelende voorval was een inspectie waar ik niet van op de hoogte was gesteld door de secretaresse. Mijn woning lag overhoop met verhuisdozen en ik was even weg, toen ik last minute bericht kreeg dat er iemand in mijn huis moest zijn. Omdat mijn sleutel bij de makelaar lag, is deze afspraak zonder mijn aanwezigheid doorgegaan. Hiervoor zijn excuses aangeboden en geaccepteerd, maar helaas bleef het niet bij dit ene incident qua onzorgvuldigheid. Alles bij elkaar wegen deze ervaringen voor mij zwaarder dan de positieve punten. Daarom zou ik, ondanks de deskundigheid van de makelaar zelf, geen aanbeveling achterlaten.
Een verhuurder
•10,0
De samenwerking was volledig naar verwachting en volgens afspraak. Prettige communicatie en blij met de dienstverlening.
Een verkoper
•8,8
Laagdrempelig en duidelijk contact. Vanaf begin een goed gevoel geweest en dat heeft zich bevestigd in de verkoop!
Kantoorgegevens
8433 LV Haulerwijk
- Ma09:00 - 17:00
- Di09:00 - 17:00
- Wo09:00 - 17:00
- Do09:00 - 17:00
- Vr09:00 - 17:00
- ZaGesloten
- ZoGesloten

Sociale media