Delta NVM Makelaars Logo

Delta NVM Makelaars

Delta maakt het verschil!
Bel Stuur e-mail

Beoordeling gemiddelde

9,4

Het gemiddelde is gebaseerd op 111 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 84% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

Verkoopbeoordelingen

Een Fundagebruiker
Puccinistraat 5
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Vanaf het begin een goed gevoel bij Delta Makelaars. Wij liepen in de voorbereiding op de verkoop tegen een probleem aan. Door de hulp van Quinten kon dit snel opgelost worden. Van het eerste contact tot de overdracht hebben zij ons fantastisch geholpen. Geen vraag was te gek, geen gesprek was te lang. Dit geldt overigens ook voor de mensen op kantoor. Delta is zeker een aanrader als je een makelaar zoekt die persoonlijk contact en de wensen van de verkopers hoog in het vaandel hebben staan!
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Delta NVM Makelaars Wij gaan goed het weekend in met deze mooie beoordeling! Hartelijk bedankt hiervoor en voor jullie vertrouwen in ons kantoor. Team Delta Makelaars
Meld misbruik
Marianne van Linstee
Wolvenburg 16
8,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Afspraken welke wij maakten met de makelaar werden goed nagekomen. Wel vond ik dat zij bij een bezichtiging laat aankwam, de kopers waren er meestal eerder en moesten wachten.
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
8
Prijs / kwaliteit
8
Lokale marktkennis
8
Reactie van Delta NVM Makelaars Beste verkopers, bedankt voor uw review. Wij nemen uw feedback ter harte. Ons streven is altijd om vóór de bezichtiging aanwezig te zijn, zodat wij geïnteresseerden persoonlijk kunnen ontvangen. Helaas lukt dit door onvoorziene omstandigheden niet altijd. Wij doen er echter alles aan om onze afspraken zo goed mogelijk na te komen.
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Espenwede 22
8,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Er werd goed met ons meegedacht en we hebben het gevoel dat de makelaar het maximale uit de woning heeft weten te halen als het gaat om de prijs. Het enige minpuntje is dat wij een harde eis hadden vwb spullen die achterbleven. Ons inziens is bij de rondleiding niet de aandacht aan besteed die wij hadden gehoopt. De koper heeft ook een aandeel door de lijst van zaken te lezen maar niet iedereen doet dat. Nu maken wij extra kosten om de spullen alsnog weg te laten halen en dat vinden wij jammer.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
7
Prijs / kwaliteit
8
Lokale marktkennis
9
Reactie van Delta NVM Makelaars Beste verkopers, Hartelijk dank voor deze mooie beoordeling en de fijne woorden over onze begeleiding. We zijn blij dat u het gevoel heeft dat we het maximale uit de verkoop van uw woning hebben weten te halen en waarderen de mooie cijfers die u ons geeft. Tegelijkertijd begrijpen wij uw teleurstelling over de ontstane situatie rondom de roerende zaken. Wij betreuren het ook dat hierover discussie is ontstaan. Hoewel de lijst van zaken onderdeel uitmaakt van het verkoopproces en ook door de koper zorgvuldig gelezen dient te worden, begrijpen wij dat u had gehoopt dat hierover geen discussie had hoeven bestaan. Dat dit uiteindelijk heeft geleid tot extra kosten voor u vinden wij eveneens erg jammer. We wensen u veel geluk voor de toekomst. Met vriendelijke groet, Team Delta NVM Makelaars
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Talmaweg 19
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Super makelaar, echt een aanrader! Vanaf het eerste contact verliep alles soepel en professioneel. Altijd goed bereikbaar, duidelijk in communicatie en betrokken. Dankzij deze makelaar voelde het hele proces vertrouwd en stressvrij. Absoluut een aanrader!
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Meld misbruik
Dhr. Pim Verhoeven
Paulinapolder 57
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Uitstekend advies en begeleiding van het team van Delta Makelaars. Door de juiste prijsbepaling en strategie is ons huis na 2 weken al verkocht!
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Delta NVM Makelaars Hartelijk bedankt voor deze 10 en de mooie woorden! Team Delta Makelaars
Meld misbruik