Sales history
- Listed since
- September 27, 2024
- Date of sale
- October 29, 2024
- Term
- 4 weeks
Description
Klaar voor de toekomst?! In deze, naar eigen smaak af te werken, geschakelde woning is er een mogelijkheid voor het maken van een slaap- en badkamer op de begane grond, en dan bevindt zich ook nog eens een 2e slaap- en badkamer op de verdieping. Deze levensloopbestendige woning is daarnaast voorzien van een berging en een fijne patiotuin. Energielabel A!
Indeling
Begane grond:
Binnenkomst in de hal met trapopgang, de meterkast en doorgang naar de woonkamer en de aan de achterzijde gelegen keuken. De aan de voorzijde gelegen woonkamer is voorzien van een tegelvloer met vloerverwarming als hoofdverwarming en staat in directe verbinding met de halfopen keuken in wandopstelling met spoeleiland welke is voorzien van 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser en koelkast.
Via de hal is eveneens toegang tot de inpandig bereikbare berging met de opstelling voor cv. combiketel en de aansluiting voor wasapparatuur. De toiletruimte is uitgerust met een wandcloset en de aansluiting voor een fonteintje. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich een nog af te werken multifunctionele ruimte met de mogelijkheid tot het maken van een slaapkamer met eigen badkamer.
1e verdieping:
Aan de overloop grenst de badkamer en de 2e slaapkamer met airco waarbij je uitkijkt op het rustige hofje. De moderne badkamer is voorzien van een inloopdouche, wandcloset en wastafel in meubel.
Buiten:
Voor de woning ligt de oprit met plaats voor één auto. De achtertuin is voorzien van gazon, een terras en is volledig omheind.
Bijzonderheden:
• Het betreft een ideale woning voor stellen, kleine gezinnen en zeker ook voor mensen die graag gelijkvloers willen wonen maar die extra ruimte en een eigen tuin nog als een “must” beschouwen.
• Energielabel A! Volledig isolatiepakket en voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing.
• Sterksel behoort tot de gemeente Heeze-Leende en is ruimschoots voorzien van prachtige natuur. Denk daarbij aan de Hubertusbossen en de Strabrechtseheide. Wandel- en fietsroutes in overvloed. Sterksel beschikt daarnaast over een kleine supermarkt en een basisschool.
• Goede verbinding met ASML en de High Tech Campus welke binnen ca. 20 autominuten te bereiken zijn. Zowel het nabijgelegen Heeze als ook Maarheeze (beide 10 minuten) beschikken over een NS-station.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,950
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Bungalow, semi-detached residential property (semi-bungalow)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2009
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
- Type of roof
- Shed roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 100 m²
- Other space inside the building
- 12 m²
- Plot size
- 150 m²
- Volume in cubic meters
- 428 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- HEEZE H 1307
- Cadastral map
- Area
- 150 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 31 m² (6.23 metre deep and 4.97 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
3,342x
Viewed
20x
Saved
27-9-2024
On Funda