Sales history
- Listed since
- April 7, 2025
- Date of sale
- April 25, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Sfeervolle jaren ’30 twee-onder-een-kapwoning met ruimte en karakter!
Ben je op zoek naar een ruime woning met karakter én comfort? Dan is deze prachtige jaren ’30 twee-onder-een-kapwoning aan de Eigendomweg 90 in Soest absoluut een bezichtiging waard. Met een royaal woonoppervlak van 182 m², een perceel van 450 m², een moderne keuken en badkamer, én een fijne ligging in de wijk Smitsveen, vind je hier het perfecte thuis voor het hele gezin.
Stijlvol wonen met moderne afwerking
Deze charmante woning ademt de sfeer van de jaren ’30, met mooie authentieke details zoals glas-in-loodramen, hoge plafonds en een karakteristieke gevel. Tegelijkertijd is de woning goed onderhouden en op belangrijke punten vernieuwd.
De moderne keuken (2019) is van alle gemakken voorzien en biedt veel werk- en opbergruimte – ideaal voor kookliefhebbers. De badkamer, vernieuwd in 2021, is stijlvol en strak afgewerkt met inloopdouche, wastafelmeubel en moderne tegels.
Dankzij de royale afmetingen beschik je over veel leefruimte: de woonkamer is licht en ruim, met openslaande deuren naar de tuin. Ook is het mogelijk om een kantoorruimte of slaapkamer op de begane grond te realiseren. Op de verdiepingen vind je meerdere slaapkamers en voldoende opbergruimte – perfect dus voor gezinnen en/of thuiswerkers.
Riant perceel en fijne buitenruimte
Met een perceel van 450 m² heb je hier volop mogelijkheden om buiten te leven. De ruime tuin is een heerlijke plek om te ontspannen, te spelen of te tuinieren. Dankzij de twee-onder-een-kap ligging heb je ook veel privacy én ruimte rondom het huis.
Fijne locatie in Soest
De woning ligt in de rustige en groene wijk Smitsveen, op korte afstand van winkels, scholen, sportfaciliteiten en openbaar vervoer. Binnen enkele minuten fietsen sta je in het bos of wandel je over de Soester duinen. Ook steden als Amersfoort en Utrecht zijn snel bereikbaar via uitvalswegen of per trein.
Op zoek naar een stijlvolle, ruime en instapklare woning met karakter? Dan is dit je kans! Bel Floris De Makelaar voor een bezichtiging en ervaar het zelf!
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 859,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,720
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1937
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 182 m²
- Other space inside the building
- 10 m²
- External storage space
- 4 m²
- Plot size
- 450 m²
- Volume in cubic meters
- 701 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, optical fibre, passive ventilation system, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, mostly double glazed, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Bosch (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- SOEST G 9569
- Cadastral map
- Area
- 450 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 181 m² (17.35 metre deep and 10.45 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Not yet present but possible
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
7,515x
Viewed
117x
Saved
7-4-2025
On Funda