Sales history
- Listed since
- April 23, 2025
- Date of sale
- May 21, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Instapklare vrijstaande woning met energielabel A; alle gemakken van een bungalow en een ruime bergzolder op de verdieping!
Aan de prachtige Brugstraat in Klazienaveen staat deze geheel gerenoveerde en uitgebouwde vrijstaande woning met het comfort van slapen en baden op de begane grond. Dankzij de recente modernisering en uitstekende isolatie is dit een geschikte woning voor een brede doelgroep: van starters tot senioren en van alleenstaanden tot gezinnen.
De woning is oorspronkelijk gebouwd in 1905, vanaf 2021 volledig gemoderniseerd en voorzien van alle gemakken van nu; een woning waar je zó in kunt!
Indeling:
Begane grond: Entree/hal met toegang tot toiletruimte voorzien van hangtoilet en fonteintje, tuingerichte woonkamer met dubbele schuifpui naar een riante veranda (perfect voor lange zomeravonden), open keuken voorzien van een moderne inbouwkeuken met afzuigkap, inductiekookplaat, koelkast, vaatwasser en oven, achterhal, bijkeuken, 3 slaapkamers waarvan 1 met inloopkast, luxe badkamer voorzien van een dubbel wastafelmeubel, ligbad, inloopdouche en een tweede toilet.
Verdieping: via vlizotrap naar bergzolder.
Tuin: De ruime tuin biedt veel privacy en is voorzien van diverse zitgelegenheden. Daarnaast beschikt het over een prachtige vrijstaande houten schuur met dubbele deuren en een overkapping. Tevens is een kleinere houten berging achterin de tuin, geschikt voor het opbergen van tuingereedschap. De royale oprit biedt voldoende parkeergelegenheid voor meerdere auto's op eigen terrein.
Klazienaveen:
Het dorp Klazienaveen heeft vele voorzieningen; levendig centrum, diverse scholen (basis & voortgezet onderwijs), overdekt zwembad, bioscoop en uitgebreide sportmogelijkheden. Emmen met onder andere een treinstation, ziekenhuis, "Wildlands Adventure Zoo Emmen" en modern theater ligt op circa 15 autominuten.
Extra informatie:
- Energielabel A, geldig tot 21-02-2035.
- 15 zonnepanelen, geplaatst in 2022 (opbrengst ca. 5100 kWh).
- Voorzien van kunststof kozijnen met HR++ glas en rolluiken.
- Compleet vernieuwd dak in 2021 (inclusief dakbalken, dakplaten, isolatie en dakpannen).
- Grotendeels voorzien van vloerverwarming.
- 3 airco-units (warmen & koelen).
- Onderhoudsarm en energiezuinig.
- Levensloop bestendig.
- Aanvaarding in overleg
U kunt contact opnemen met ons kantoor voor het maken van een afspraak.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,935
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1905
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 108 m²
- Exterior space attached to the building
- 24 m²
- External storage space
- 16 m²
- Plot size
- 745 m²
- Volume in cubic meters
- 400 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, and underfloor heating
- Number of stories
- 1 story and an attic
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- EMMEN I 6791
- Cadastral map
- Area
- 745 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 416 m² (32.00 metre deep and 13.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Detached wooden garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
5,083x
Viewed
54x
Saved
23-4-2025
On Funda