New
Wolphaertsbocht 90-L3082 AS RotterdamOud Charlois
€ 435,000 k.k.
- 108 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Description
HIER WOON JE RUIM, LICHT EN COMFORTABEL, MET DE STAD BINNEN HANDBEREIK EN EEN ZONNIG DAKTERRAS ALS FIJNE EXTRA! Stel je voor: thuiskomen in een ruim appartement met ligging aan en vrij uitzicht over het Karel de Stoutepark, genieten van een zonnig dakterras en je auto veilig parkeren in je eigen afgesloten parkeergarage. Dit 3-kamerappartement van circa 108 m² (op eigen grond) ligt op de vijfde verdieping van een modern complex uit 2006 in Oud-Charlois. Met energielabel A, een lift en een prettige lichtinval vormt het een comfortabele basis voor jarenlang woonplezier.
De woonkamer is royaal opgezet en heeft dankzij de speelse indeling een verrassend ruimtelijk karakter. De open keuken sluit hier mooi op aan en nodigt uit tot gezellig koken en samenzijn. Vanuit de woonkamer bereik je de tweede slaapkamer/werkkamer, die direct toegang geeft tot het zonnige dakterras. De woning beschikt over twee slaapkamers, een badkamer, een separaat toilet en een aparte wasruimte. Praktisch gemak is volop aanwezig dankzij de vaste voorzieningen, de ruime berging (10 m²) in de onderbouw en de eigen parkeerplaats in de afgesloten garage.
Ook buiten de woning is het aangenaam wonen. Het complex biedt op de begane grond onder andere een huisartsenpraktijk, fysiotherapeut en apotheek. Voor de dagelijkse boodschappen en andere voorzieningen kun je terecht in de omgeving, terwijl tram- en bushaltes (o.a. de snelbus naar Rotterdam-Centraal) op korte loopafstand liggen. Het centrum van Rotterdam is eenvoudig bereikbaar per auto, OV en fiets en voor ontspanning liggen 'de kop van Charlois' met haar prachtige ligging aan rivier de Maas en zicht op de skyline van Rotterdam, en het Zuiderpark dichtbij. Ook winkelcentrum Zuidplein en metrostation Maashaven zijn goed bereikbaar. Met de auto bereik je snel de Maastunnel en snelweg A15.
Een royaal appartement met een fijne buitenruimte, een vrij uitzicht en een eigen parkeerplaats op een centrale plek in Rotterdam. Zie jij jezelf hier al wonen? We verwelkomen je graag tijdens een vrijblijvende bezichtiging!
Indeling:
* Gesloten entree met postbussen, bellentableau, toegang tot de bergingen, parkeergarage en de lift.
* Afgesloten parkeergarage met een eigen parkeerplaats.
Vijfde verdieping:
* Woningentree; royale hal voorzien van gietvloer, meterkast, schuifwandkast en toegang tot alle vertrekken.
* Toiletruimte met duobloktoiletopstelling, hoekfonteintje en deels lichte betegeling.
* Wasruimte voorzien van de opstelling van de C.V.-combiketel (Intergas, 'Xtreme', 2025), WTW-installatie en de witgoedaansluitingen.
* Gezellige zeer ruime woonkamer voorzien van laminaatvloer, keurige wand- en plafondafwerking, open verbinding met de keuken en een deur naar de tweede slaapkamer.
* Keuken voorzien van inbouwkeuken met diverse apparatuur: gaskookplaat, afzuigkap, oven, combimagnetron, koel-vriescombinatie en vaatwasmachine.
* Badkamer met douchecabine voorzien van onder andere jet streams en een regendouche, wastafelmeubel en lichte betegeling.
* Slaapkamer I voorzien van een kurkvloer, strakke wanden en plafond en een schuifwandkast met verlichting.
* Slaapkamer II voorzien van laminaatvloer, strakke wanden en plafond en een deur naar het dakterras.
* Royaal dakterras (ca. 13 m²) gelegen aan het park, op het dak van het complex, voorzien van vlondertegels en een glazen afscheiding.
* Berging van 10 m² in de onderbouw van het complex.
Algemeen:
* Eigen grond.
* Energielabel A, geldig tot 11 december 2027.
* Actieve VvE!
* De wijk Charlois valt onder de opkoopbescherming. Dit houdt in dat een belegger de woning niet kan kopen voor de verhuur, al gelden er uitzonderingen zoals de verhuur aan een kind. Kijk voor meer informatie op de website van de gemeente Rotterdam.
* Geheel voorzien van hardhouten raamkozijnen met dubbele beglazing (HR+).
* Centrale verwarming en warmwatervoorziening met een eigen combiketel en WTW-systeem (Intergas, 2025).
* Gezien het bouwjaar van de woning wordt er in de koopovereenkomst een ouderdomsclausule opgenomen.
* Voor een indicatie van de maten verwijzen wij naar bijgevoegde plattegronden.
Gebruiksoppervlakten en inhoud:
* Wonen ca. 108 m²
* Gebouwgebonden buitenruimte ca. 13 m²
* Externe bergruimte ca. 10 m²
* Inhoud ca. 325 m³
Bijdrage V.v.E. : € 181,25 per maand
Bijdrage V.v.E parkeerplaats : € 40,-- per maand
Bouwjaar woning : 2006
Oplevering : In onderling overleg
Highlights
AI-generated from the description
Sunny roof terrace by park
Spacious 139 sq ft roof terrace with open park views.
Private spot in garage
Private parking space in secured garage with lift access.
Spacious living with open kitchen
Very spacious living room with open kitchen and plenty of light.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 435,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,028
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 181.25 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2006
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing and other
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 108 m²
- Exterior space attached to the building
- 13 m²
- External storage space
- 10 m²
- Volume in cubic meters
- 325 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Passive ventilation system
- Located at
- 5th floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- CHARLOIS E 5042
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district, open location and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 181.25 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
25-9-2026
On Funda
Neighborhood

Oud Charlois
Rotterdam- Residents
- 13,860
- Family with children
- 27%
- Avg. asking price / m²
- € 3,876
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




