Irislaan 1352343 CJ OegstgeestBloemenbuurt
€ 415,000 k.k.
- 95 m²living area
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
IRISLAAN 135 – OEGSTGEEST
Royale en moderne maisonnette met drie slaapkamers, twee balkons en vrij uitzicht over het groene Irispark, gelegen direct bij winkelcentrum Lange Voort!
Op een bijzonder centrale locatie in Oegstgeest ligt deze ruime en verzorgde 4-kamer maisonnette met een woonoppervlakte van 95 m², verdeeld over twee woonlagen. De woning beschikt over een royale woonkamer, separate keuken, drie slaapkamers, een moderne badkamer (2025) en twee balkons met samen 13 m² aan buitenruimte. Vanuit de woning en vanaf het balkon geniet u van een fraai en groen uitzicht over het Irispark.
Het appartement maakt deel uit van het appartementencomplex ‘De Haak’ en ligt direct bij winkelcentrum Lange Voort, waardoor een uitgebreid aanbod aan winkels en dagelijkse voorzieningen letterlijk binnen handbereik is. Tegelijkertijd zorgt de ligging aan de zijde van het Irispark voor een prettig groen uitzicht.
De maisonnette is praktisch ingedeeld met de woonvertrekken op de bovenste woonlaag en de slaapkamers op de verdieping daaronder. Hierdoor zijn wonen en slapen op een prettige manier van elkaar gescheiden.
De indeling is als volgt:
Begane grond
Afgesloten centrale entree van het appartementencomplex met brievenbussen, trappenhuis en lift. Tevens beschikt het complex over een gemeenschappelijke fietsenberging.
Tweede verdieping – woonlaag
Via de galerij bereikt u de entree van het appartement. Vanuit de hal zijn de verschillende vertrekken bereikbaar en bevindt zich de trap naar de ondergelegen slaapverdieping.
Aan de galerijzijde bevindt zich de separate keuken. De keuken beschikt over diverse inbouwapparatuur, waaronder een gasfornuis, afzuigkap, combi-oven/combimagnetron, koelkast, vriezer en vaatwasser.
De royale en lichte woonkamer vormt een heerlijke lichte leefruimte en biedt voldoende plaats voor zowel een comfortabele zithoek als een ruime eettafel. Een groot pluspunt is het fraaie uitzicht over het Irispark met veel groen en de karakteristieke Oudenhofmolen. Vanuit de woonkamer is het aangrenzende balkon bereikbaar, waardoor binnen en buiten op een prettige manier met elkaar verbonden zijn.
Eerste verdieping – slaaplaag
Via de trap bereikt u de slaapverdieping. Hier bevinden zich drie goed bemeten slaapkamers, de badkamer, bergruimte en een separate ruimte met de aansluitingen voor wasmachine en droger.
De hoofdslaapkamer is ruim opgezet en beschikt over een eigen toegang tot het tweede balkon. Dankzij de grote raampartij is ook deze kamer aangenaam licht. De overige twee slaapkamers zijn uitstekend te gebruiken als kinder-, logeer- of werkkamer. Eén van deze kamers is momenteel ingericht als thuiswerkplek.
De moderne badkamer (2025) is modern en sfeervol uitgevoerd in rustige beige- en groentinten en voorzien van een inloopdouche met glazen afscheiding, wastafelmeubel, toilet en ronde spiegel. De goudkleurige kranen en details geven de ruimte een verzorgde eigentijdse uitstraling.
Ligging
Het appartement ligt direct bij winkelcentrum Lange Voort, met winkels, supermarkten en horeca binnen handbereik. Ook scholen, sportvoorzieningen en openbaar vervoer bevinden zich in de nabije omgeving. Leiden Centraal en de historische binnenstad van Leiden zijn in circa 10 minuten per fiets bereikbaar en ook de uitvalswegen, waaronder de A44 en N206, zijn nabij. In de directe omgeving is voldoende gratis parkeergelegenheid aanwezig.
Bijzonderheden
- Woonoppervlakte 95 m²;
- Drie slaapkamers;
- Twee balkons met samen 13 m² buitenruimte;
- Energielabel C;
- Verwarming middels blokverwarming;
- Actieve Vereniging van Eigenaren VvE-bijdrage € 254,- per maand;
- Lift en gemeenschappelijke fietsenberging aanwezig;
- Gratis en vergunningsvrij parkeren in de directe omgeving.
Kortom
Een ruime en praktisch ingedeelde maisonnette met drie slaapkamers, twee balkons en vrij uitzicht over het groene Irispark. Met winkelcentrum Lange Voort direct binnen handbereik en Leiden op korte fietsafstand is dit een fijne combinatie van ruimte, comfort en een centrale ligging.
Aanvaarding: in overleg
Vraagprijs: € 415.000,- k.k.
Deze informatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Highlights
AI-generated from the description
Spacious maisonette layout
Four-room 95 m² maisonette with living upstairs and sleeping downstairs.
Bright living with views
Generous bright living room with views of Irispark and Oudenhofmolen.
Two balconies with greenery
Two balconies totalling 13 m² with open green views over Irispark.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 415,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,368
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 254.00 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1967
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 95 m²
- Exterior space attached to the building
- 13 m²
- Volume in cubic meters
- 303 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Elevator, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Central facility and electrical boiler
Cadastral data
- OEGSTGEEST C 7042
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, in centre and unobstructed view
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 6 m² (1.42 metre deep and 4.28 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 254.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,533x
Viewed
61x
Saved
28-9-2026
On Funda
Neighborhood

Bloemenbuurt
Oegstgeest- Residents
- 2,575
- Family with children
- 26%
- Avg. asking price / m²
- € 4,890
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



