Geweldig mooi vrij uitzicht, volop ruimte en wonen aan de rand van de Veluwse natuur!
Op zoek naar een INSTAPKLARE TWEE-ONDER-ÉÉN-KAPWONING met een fijne tuin, veel leefruimte (maar liefst 186 m2) én vrij uitzicht? Hogesteeg 41 in Garderen biedt een mooie kans voor wie landelijk en groen wil wonen, zonder de gezelligheid van het dorp uit het oog te verliezen. Met een grote voor- en achtertuin, een vrijstaande garage en 11 zonnepanelen biedt deze verrassende ruime woning volop comfort en mogelijkheden.
Begane grond
Via de entree kom je in de hal met de trapopgang, het toilet, een vaste kast en de meterkast. Vanuit hier kom je in de ruime leefruimte met grote raampartijen.
Aan de voorzijde bevindt zich de woonkamer met erker, waar de houtkachel zorgt voor een sfeervolle plek om te ontspannen. Aan de achterzijde is er meer dan voldoende ruimte voor het eetgedeelte en bevindt zich de L-vormige keuken. Deze fraaie inbouwkeuken is o.a. voorzien van een gasfornuis, afzuigkap, combi-oven/magnetron, koelkast en vaatwasser.
Vanuit de keuken is er toegang tot een praktische bijkeuken/achterhal met meerdere vaste kasten, waardoor er volop extra bergruimte aanwezig is. Vanuit deze ruimte loop je rechtstreeks naar de veranda, waardoor er een fijne overgang tussen de woning en de tuin ontstaat.
Eerste verdieping
Via de vaste trap bereik je de overloop. Hier bevinden zich twee slaapkamers met een vaste kast en de ouderslaapkamer is, echt heel fijn, voorzien van een inloopkast! De aanwezige jaloezieën blijven achter en zorgen voor een nette en sfeervolle afwerking van de slaapkamers. Daarnaast is er een ruime badkamer met een dubbele wastafel, toilet, inloopdouche en ligbad aanwezig op de eerste verdieping.
Tweede verdieping
De tweede verdieping is verrassend ruim en biedt volop mogelijkheden als multifunctionele ruimte. Denk bijvoorbeeld aan een werk-, hobby-, slaap- of speelruimte. Daarnaast is hier de wasmachineaansluiting aanwezig en zorgt het dakraam voor natuurlijk daglicht.
Tuin
Ook buiten heeft deze woning veel te bieden, de tuin is mooi aangelegd en goed onderhouden. De aanwezige overkapping biedt een fijne plek om beschut van het buitenleven te genieten.
Vanuit de achtertuin bereik je de vrijstaande garage/berging, ideaal voor het stallen van fietsen, gereedschap en andere spullen. En er is plaats voor 2 auto's naast elkaar op de oprit, dat geeft veel gebruiksgemak!
Omgeving
De woning is gelegen op een prachtige locatie dichtbij de Veluwse natuur. Hier kun je volop genieten van de rust, ruimte en de uitgestrekte bossen en heidevelden. Tegelijkertijd ligt het gezellige dorp Garderen dichtbij, met diverse voorzieningen en winkels voor de dagelijkse boodschappen.
De combinatie van het vrije uitzicht, de ruime tuin, de praktische woonindeling en de ligging nabij de Veluwse natuur maakt dit een fijne plek om te wonen.
Ben je op zoek naar een ruime twee-onder-een-kapwoning met vrij uitzicht en volop mogelijkheden? Deze woning biedt een mooie kans voor wie comfortabel en groen wil wonen. Ben je geïnteresseerd in deze woning? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging.
Highlights
AI-generated from the description
Open views near nature
Open views, close to Veluwe woods and heath.
Spacious living with bay
Large living with bay window, wood stove and L-kitchen.
Large garden with veranda
Front and back garden, covered terrace and detached garage.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 798,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,290
Status
Under offer
Construction
Kind of house
Single-family home, double house
Building type
Resale property
Year of construction
2012
Type of roof
Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
186 m²
Exterior space attached to the building
17 m²
External storage space
14 m²
Plot size
455 m²
Volume in cubic meters
666 m³
Layout
Number of rooms
5 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Walk-in shower, bath, toilet, and washstand
Number of stories
2 stories and an attic
Facilities
Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, flue, and solar panels