New
Oastein 8-A9269 SB FeanwâldenFeanwâlden
€ 487,500 k.k.
- 133 m²living area
- 886 m²plot size
- 5bedrooms
- Eenergy label
Description
Op een aantrekkelijke locatie aan de rand van Feanwâlden, maar toch centraal in het dorp, staat deze ruime, onder architectuur gebouwde vrijstaande woning. De woning beschikt over een aangebouwde stenen garage van ca. 30 m², een royale en zonnige tuin en een ruime carport met aangebouwde berging. Aan de voorzijde geniet je bovendien van een ruim en vrij zicht over de straat.
De ligging combineert ruimte en groen met het gemak van alle dagelijkse voorzieningen dichtbij. Winkels, scholen, kinderopvang, sportfaciliteiten en openbaar vervoer, waaronder het treinstation, bevinden zich op korte loop-en fietsafstand. Ook de fraaie natuur-en recreatiegebieden De Houtwiel en It Bûtenfjildliggen vrijwel om de hoek.
Ook binnenshuis heeft de woning veel te bieden. Er zijn maar liefst vijf slaapkamers, waarvan vier op de verdieping. De vijfde slaapkamer bevindt zich op de begane grond en kan uiteraard ook uitstekend worden gebruikt als werk-, kantoor-of hobbykamer. Daarnaast zijn er mogelijkheden om op de begane grond een compacte badkamer te realiseren, waarmee de woning desgewenst levensloopbestendig kan worden gemaakt.
De ruime woonkamer kenmerkt zich door de grote raampartijen en het fraaie zicht op de groene tuin. Hierdoor is er veel natuurlijk licht en ontstaat een prettige verbinding tussen binnen en buiten.
De woning biedt een degelijke en ruime basis, waarbij modernisering en verdere verduurzaming op onderdelen veelal wenselijk zullen zijn. Dit biedt tegelijkertijd volop mogelijkheden om het geheel naar eigen smaak, woonwensen en eisen van deze tijd aan te passen. Gezien de ruimte in en om het huis, de bijgebouwen en bovenal de aantrekkelijke ligging is dat zeker de moeite waard.
Rondom de woning ligt een royale, zonnige en privacyvolletuin, waarbij het grootste gedeelte op het zuiden is gesitueerd. Hier geniet je volop van zon, groen en ruimte. Aan de achterzijde bevindt zich een royaal zonneterras met elektrische zonneluifel en ook aan de westzijde is een fijn terras aangelegd, zodat er op verschillende momenten van de dag een geschikte plek in de zon te vinden is.
Naast de aangebouwde stenen garage (in spouwmuren opgetrokken) beschikt het perceel over een extra carport/schuur met aangebouwde berging van in totaal ca. 45 m². Deze ruimte biedt tal van mogelijkheden voor het stallen van voertuigen, opslag of het uitoefenen van hobby's. Ideaal voor de hobbyist of iemand die simpelweg behoefte heeft aan veel extra bergruimte.
De woning is degelijk gebouwd en deels voorzien van HR++ isolatieglas. Op de verdieping zijn de kozijnen vernieuwd en uitgevoerd in onderhoudsarm kunststof. Verwarming en warmwatervoorziening worden verzorgd door een Nefit HR-combiketel.
Het geheel staat op een royaal perceel van maar liefst 886 m² eigen grond en beschikt over volop parkeergelegenheid op eigen erf.
Kortom: een ruime vrijstaande woning met vijf slaapkamers, veel buitenruimte en uitstekende garage-, hobby-en stallingsmogelijkheden, op een mooie groene én centrale locatie in Feanwâlden.
Feanwâlden betreft een dorp gelegen in de prachtige Friese Wouden aan klein vaarwater en de spoorlijn Leeuwarden-Groningen. Binnen 35 treinminuten bereikt u Groningen en binnen 15 treinminuten Leeuwarden. Dokkum ligt op ca. 15 autominuten afstand.
Feanwâlden is verder gunstig gelegen nabij diverse uitvalswegen (Centrale As, de Haak, nieuwe N381) naar onder andere Dokkum, Leeuwarden en Drachten.
Begane grond: voorentree, ruime hal met vide en garderobe, toilet met fonteintje en urinoir, royale en zonnige woonkamer van ca. 38 m² met sfeervol balkenplafond, grote raampartijen en tuindeur naar het zonneterras, slaap-/werkkamer van ca. 13 m², keuken met lichte, eenvoudige opstelling voorzien van enige inbouwapparatuur, doorgang naar de ruime, in spouwmuren opgetrokken stenen garage van ca. 30 m² met witgoedaansluitingen, separate loopdeur en tuindeur.
1e verdieping: overloop met vide, complete badkamer voorzien van ligbad, douche, dubbele wastafel en 2e toilet, 4 ruime slaapkamers waarvan één met vaste wastafel.
2e verdieping: via vlizotrap bereikbare ruime zolderverdieping met stahoogte, veel bergruimte en opstelling van de c.v.-ketel.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 487,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,665
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1974
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 133 m²
- Other space inside the building
- 48 m²
- Exterior space attached to the building
- 35 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 886 m²
- Volume in cubic meters
- 600 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- CH boiler
- HR combiketel (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- VEENWOUDEN F 2843
- Cadastral map
- Area
- 886 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and carport
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity and heating
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,273x
Viewed
31x
Saved
2-10-2026
On Funda
Neighborhood

Feanwâlden
Feanwâlden- Residents
- 3,535
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 3,438
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




