De Milan Viscontilaan 1423453 SW De MeernVeldhuizen
€ 795,000 k.k.
- 149 m²living area
- 285 m²plot size
- 2bedrooms
- Benergy label
Description
Ben je op zoek naar een goed geïsoleerde onder architectuur gebouwde bungalow met energielabel B, royale slaapkamers en een zonnige patiotuin met eigen parkeergelegenheid? Dan is deze net onderhouden woning wellicht jouw nieuwe thuis. Alles bevindt zich hier op één woonlaag, comfortabel en praktisch ingedeeld.
In de rustige en geliefde wijk Veldhuizen staat deze uitstekend onderhouden bungalow, waar je jarenlang met plezier zult wonen. Stap binnen en ervaar direct de fijne sfeer, de lichte woonkamer en ruime leefkeuken vormen samen het hart van het huis, een heerlijke plek om te koken, uitgebreid te tafelen of gezellig te borrelen met vrienden en familie. Dankzij de slimme indeling voelt de woning ruim en comfortabel aan, ideaal als levensloopbestendige woning maar minstens zo geschikt voor een gezin dat op zoek is naar ruimte. De twee royale slaapkamers bieden volop mogelijkheden, de master bedroom biedt nog ruimte voor een inloopkast of werkplek, terwijl de tweede kamer zich uitstekend leent als logeerkamer, hobbyruimte of thuiskantoor. Keuken en badkamer zijn keurig onderhouden en direct te gebruiken. De kers op de taart is de patiotuin: een heerlijke, zonnige en beschutte buitenruimte op het zuiden met volop privacy, afgesloten met twee patioschuifdeuren. Onder de dubbele carport is ruimte om twee auto’s te parkeren op eigen terrein. Alle vertrekken hebben directe toegang tot deze fijne patio, waardoor binnen en buiten moeiteloos in elkaar overlopen en je in alle rust kunt genieten van je ochtendkoffie of een lange zomeravond. Kortom, een fijn huis met veel ruimte, een prettige indeling en een heerlijke buitenruimte, gelegen in een rustige en groene straat, en dankzij de goede isolatie en het gunstige energielabel ook nog eens duurzaam te noemen.
De woning ligt aan de Milan Viscontilaan, in de geliefde wijk Veldhuizen, die ruim is opgezet en rijk is aan groen en water. Parkeren kan ruim voldoende in de wijk. Voor een wandeling liggen zowel het Veldhuizerpark als het Máximapark op korte afstand, en in de buurt zijn diverse basisscholen en op tien minuten lopen bereik je de sporthallen. Voor dagelijkse boodschappen loop je in tien minuten naar winkelcentrum Veldhof met gezondheidscentrum, of ga je voor een ruimer aanbod naar het nabijgelegen Vleuterweide. De bereikbaarheid is uitstekend: met de auto ben je snel op de A2 en A12, en binnen circa 20 minuten sta je met de fiets in het hart van Utrecht.
Zie jij jezelf al wonen in deze geweldige bungalow? Neem dan snel contact met ons op om een bezichtiging in te plannen!
Indeling
Entree, hal, toilet met fontein en meterkast. Lichte woonkamer en woonkeuken met voldoende ruimte voor een eethoek, voorzien van koelkast, vriezer, afzuigkap, vaatwasser, inductiekookplaat, oven en magnetron en spoeleiland. Handige technische ruimte met wasmachineaansluiting en cv-ketel. Via de keuken bereik je de ruime, lichte hal die toegang geeft tot de badkamer, twee ruime slaapkamers en de berging. De badkamer beschikt over een separate douche, royaal bad, dubbele wastafel, badkamermeubel en een lichtkoepel. Alle vertrekken hebben toegang tot de groene patiotuin, waar je kunt parkeren op eigen terrein onder de dubbele overkapping. De twee patioschuifdeuren zorgen voor extra privacy in de eigen buitenruimte.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 2000;
- De gehele woning is voorzien van zowel vloerverwarming als radiatoren, verwarming middels cv ketel (2019);
- Zonnige en groene patio op het zuiden;
- Parkeren op eigen terrein, entree via de achterzijde;
- Zeer lichte en levensloopbestendige woning in een groene en rustige omgeving;
- Voldoende bergruimte aanwezig;
- Parkeren op eigenterrein mogelijk;
- De tuin biedt veel privacy;
- Verkoper heeft de woning niet zelf bewoond, daarom zal in de koopovereenkomst een ouderdoms en niet-zelfbewoningsclausule worden opgenomen;
- Geen verhoogd funderingsrisico (code A, B, C van toepassing);
- Oplevering in overleg.
Aankoopmakelaar inschakelen:
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vindt u op nvmaankoopmakelaarinutrecht.nl.
Website
Meer zien? Via demilanviscontilaan142.nl kom je op de website van deze woning. Bij het inplannen van de bezichtiging, krijg je toegang tot het Move account waar de documentatie in te zien is.
Belangrijk om te weten:
- Alle moeite is genomen om de informatie in de aanmelding zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij de aankoop van deze woning de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden;
- Verkoper behoudt zich te allen tijde nadrukkelijk het recht van gunning voor;
- We gebruiken voor de koopovereenkomst de NVM-koopakte. Daarin staan soms ook extra clausules zoals: meetinstructie, energielabel, nutsbedrijven, voorbehoud financiering en notariskosten. De tekst van de NVM-koopakte en het document met de extra clausules kun je opvragen bij ons.
Highlights
AI-generated from the description
Spacious single-level bungalow
Architect-designed, single-level, life-cycle-proof home.
Bright living room and kitchen
Spacious, bright living room with large kitchen and island.
Sunny green patio garden
Sheltered south-facing patio with privacy and carport.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 795,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,336
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Bungalow, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2000
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 149 m²
- Exterior space attached to the building
- 32 m²
- Plot size
- 285 m²
- Volume in cubic meters
- 571 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- VELDHUIZEN A 3285
- Cadastral map
- Area
- 285 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Patio/atrium
- 111 m² (14,14 meter deep and 7,83 meter broad)
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Patio atrium
- Patio atrium
- 111 m² (14.14 metre deep and 7.83 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,520x
Viewed
66x
Saved
5-10-2026
On Funda
Neighborhood

Veldhuizen
De Meern- Residents
- 9,220
- Family with children
- 52%
- Avg. asking price / m²
- € 4,955
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



