Een fijne aanbouw, 3 (mogelijk 4) slaapkamers, een oprit met carport en een garage
In het laatste deel van de Prins Bernhardlaan, net voor de Kerkweg, staat deze uitgebouwde twee-onder-een kapwoning die een goede basis biedt om naar eigen smaak en wens te verbouwen. Op het dak liggen 12 zonnepanelen, er zijn 3 slaapkamers op de eerste verdieping en er is een vaste trap naar de tweede verdieping. De achtertuin met meerdere zitgelegenheden heeft veel privacy en deze woning heeft zowel een oprit, een afsluitbare carport én een garage.
De Prins Bernhardlaan ligt in het Beatrixpark, een rustige en groene woonomgeving in Ede. Een basisschool ligt op circa 5 minuten afstand, net als winkelcentrum Rozenplein. Aan het eind van de straat is het Marnix College te vinden en een paar minuten verderop ligt station Ede-Wageningen. Ook de uitvalswegen zijn op korte afstand gelegen. Daarmee combineer je hier het groene karakter van de buurt met dagelijkse voorzieningen en goede bereikbaarheid.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Aan het einde van de oprit, net voor de afsluitbare carport, is de entree van deze uitgebouwde woning. In de hal zijn de toiletruimte, de trap naar de eerste verdieping en een handige trapkast.
De circa 6 meter brede zitkamer, met lichtinval vanaf de zuidkant en dubbele deuren naar de tuin, bevindt zich aan de voorzijde. Op de vloer ligt parket en de schouw, met open haard en plateau, is behouden. Het middelste deel van de woonkamer, bij de deur naar de hal, verbindt de zitkamer met de eetkeuken.
In de eetkeuken is een schuifpui geplaatst, met een directe verbinding naar het overdekte terras en de aansluitende tuin. Er is ook een deur in de keuken, waardoor je zo met een hapje en een drankje naar buiten loopt. De keuken in U-opstelling heeft een granieten aanrechtblad, een keramische kookplaat, afzuigkap, koelkast, vriezer en een combi-oven.
Vlak naast de keuken is de afsluitbare carport, met een lengte van circa 7 meter. Dubbele deuren aan de voorzijde geven toegang tot de oprit en aan de andere kant is de poort van de garage, voorzien van elektra. De garage, heel geschikt als hobbyruimte, is ook rechtstreeks vanuit de tuin te bereiken.
Eerste verdieping:
Op de overloop is de ruimte optimaal benut, om een vaste trap naar de tweede verdieping te realiseren. Via het grote raam in de achtergevel valt veel licht naar binnen en de originele deuren zijn behouden. Er zijn twee slaapkamers aan de voorzijde, waaronder de master bedroom. De derde slaapkamer, geschikt als kinderkamer of werkkamer/hobbyruimte, is aan de achterzijde.
In de badkamer zijn lichte wandtegels gecombineerd met donkere vloertegels en keurig sanitair. De ruimte is ingedeeld met een kwartronde douche, een toilet, designradiator en een badmeubel met wastafel. Een pluspunt is het raam met ondoorzichtig glas. Zo is er niet alleen privacy, maar ook lichtinval.
Tweede verdieping:
Er is verrassend veel ruimte op deze verdieping, die uit twee zolderruimtes bestaat. In een van de ruimtes hangt de HR-ketel en de andere ruimte heeft een raam in de zijgevel. Het is mogelijk om hier een of twee extra slaapkamer(s) te realiseren.
Exterieur:
De voortuin, op het zuiden, is aangelegd met een grote variatie aan planten en struiken. Dit zorgt voor een huis met een vriendelijke uitstraling en een mooi uitzicht vanuit de woonkamer. In de achtertuin, op het noorden, zijn meerdere zitgelegenheden gemaakt. Een daarvan is bij het overdekte terras, voorzien van elektra. Dankzij de groene erfafscheiding en hoge beplanting is er veel privacy in de tuin.
Bijzonderheden:
- Grote aanbouw aan de achterzijde;
- Verwarming en warm water via een HR-ketel;
- 12 zonnepanelen;
- Drie (mogelijk vier) slaapkamers;
- Oprit, carport en een garage/hobbyruimte;
- Gelegen in een rustige, groene woonomgeving in de geliefde wijk Beatrixpark;
- Energielabel B.
Highlights
AI-generated from the description
Bright lounge with fireplace
Living room with parquet, fireplace and garden doors south-facing.
Private garden with terrace
Back garden with several seating areas, covered terrace and privacy.
Driveway, carport and garage
Private driveway with lockable carport and electrified garage.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 550,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 5,189
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, double house
Building type
Resale property
Year of construction
1958
Specific
Partly furnished with carpets and curtains
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Quality marks
Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
Areas
Living area
106 m²
Exterior space attached to the building
30 m²
External storage space
16 m²
Plot size
227 m²
Volume in cubic meters
358 m³
Layout
Number of rooms
5 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, toilet, sink, and washstand
Number of stories
3 stories
Facilities
Alarm installation, sliding door, and TV via cable
Energy
Energy label
B
Insulation
Roof insulation, double glazing and floor insulation
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Nefit (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)