New
Vincent van Goghstraat 1023314 TV DordrechtJacob Marisstraat en omgeving
€ 225,000 k.k.
- 90 m²living area
- 4bedrooms
- Denergy label
Description
Vanwege de grote belangstelling is het helaas niet meer mogelijk om nieuwe bezichtigingen in te plannen. Wil je graag op de reservelijst geplaatst worden? Laat dan je gegevens achter via Funda!
VIER SLAAPKAMERS, VOLOP RUIMTE ÉN ALLE KANSEN OM HIER JOUW DROOMPLEK VAN TE MAKEN!
Deze lichte dubbele bovenwoning aan de Vincent van Goghstraat 102 biedt circa 90 m² woonoppervlakte, vier slaapkamers én een fijn balkon. Een woning vol potentie die je helemaal naar jouw eigen smaak kunt moderniseren!
YESS! DIT WIL JE NIET MISSEN – DE HIGHLIGHTS OP EEN RIJ:
1. Ruime dubbele bovenwoning met circa 90 m² woonoppervlakte, verdeeld over twee woonlagen;
2. Volop mogelijkheden om de woning helemaal naar jouw smaak te moderniseren;
3. Heerlijk lichte woonkamer met een grote raampartij en ruimte voor een zit- en eethoek;
4. Maar liefst vier slaapkamers, ideaal voor een gezin of een thuiswerkplek;
5. Fijn balkon aan de achterzijde om lekker buiten te zitten;
6. Praktische keuken met volop mogelijkheden voor een moderne inrichting;
7. Badkamer met ligbad en wastafel, klaar voor een frisse make-over;
8. Kunststof kozijnen met HR++ beglazing voor extra wooncomfort;
9. Vrijstaande houten berging, ideaal voor fietsen en extra opslag;
10. Centrale ligging in Dordrecht, nabij winkels, openbaar vervoer en diverse voorzieningen.
Krijg je ook dat YESS-gevoel bij het lezen van deze punten? Dan nodigen wij je heel graag uit voor een bezichtiging van deze leuke woning!
DE LIGGING:
De Vincent van Goghstraat ligt in een levendige en centraal gelegen woonomgeving in Dordrecht. Hier heb je alles wat je nodig hebt binnen handbereik! Supermarkten, winkels, scholen, sportvoorzieningen en openbaar vervoer bevinden zich in de omgeving. Ideaal voor wie graag centraal woont en alle dagelijkse voorzieningen dichtbij wil hebben.
Ook de bereikbaarheid is prettig. Met de fiets sta je binnen korte tijd in de gezellige historische binnenstad van Dordrecht, waar je heerlijk kunt winkelen, een terrasje kunt pakken of kunt genieten van de sfeervolle straatjes en mooie havens. Daarnaast zijn het openbaar vervoer en de uitvalswegen richting onder andere Rotterdam en Breda goed bereikbaar.
Een fijne locatie waar je de gezelligheid van de stad combineert met alle mogelijkheden om van deze woning jouw eigen thuis te maken!
DE INDELING:
Begane grond:
Via je eigen entree kom je binnen in de hal met de trapopgang naar de eerste verdieping.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping kom je op de overloop, die toegang biedt tot de verschillende vertrekken.
De woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartij aan de voorzijde. Er is volop ruimte voor een gezellige zithoek én een fijne eethoek. De huidige afwerking biedt alle mogelijkheden om hier met een nieuwe vloer, frisse kleuren en jouw eigen interieurstijl een prachtige leefruimte van te maken!
Aan de achterzijde bevindt zich de keuken, voorzien van een keukenblok met kastruimte en apparatuur. De keuken is gedateerd, maar biedt juist de kans om deze helemaal naar jouw eigen wensen te vernieuwen. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot het balkon aan de achterzijde, waar je lekker even buiten kunt zitten.
Op deze verdieping vind je ook de eerste slaapkamer. Deze kamer is ideaal als slaap-, werk- of logeerkamer. Verder beschikt de verdieping over een separaat toilet met fonteintje en praktische kastruimte.
Tweede verdieping:
Via de vaste trap bereik je de tweede verdieping. Hier vind je nog eens drie slaapkamers, waardoor je in totaal over maar liefst vier slaapkamers beschikt!
De kamers hebben ieder hun eigen indeling en bieden volop mogelijkheden. Of je nu extra slaapkamers nodig hebt, een thuiswerkplek wilt creëren of droomt van een eigen hobbykamer: hier kun je alle kanten op.
De badkamer is voorzien van een ligbad en een wastafel. Hoewel de badkamer toe is aan modernisering, biedt deze juist een mooie kans om hier jouw eigen droombadkamer te realiseren.
Op de overloop bevinden zich daarnaast de cv-installatie en praktische bergruimte.
Berging:
Bij de woning hoort een vrijstaande houten berging, ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van extra spullen.
DE AFMETINGEN:
Voor de afmetingen en indeling, zie de plattegrond.
DE BIJZONDERHEDEN:
• Kunststof kozijnen met HR++ beglazing;
• Cv-ketel: Intergas, bouwjaar 2025 (eigendom);
• Volgens het uitgevoerde funderingsrisico-onderzoek is er sprake van een laag funderingsrisico;
• Energielabel D;
• De woning dient gemoderniseerd te worden;
• Vereniging van Eigenaren (VvE) is niet actief;
• Woonoppervlakte: circa 90 m²;
• Projectnotaris van toepassing;
• Oplevering: per direct mogelijk.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie.
Ben jij net zo enthousiast als wij over deze woning? Bel, mail of app ons gerust voor een afspraak of laat je gegevens achter via deze site!
Highlights
AI-generated from the description
Spacious double upper home
Approx. 90 m² living space over two floors
Bright living room balcony
Bright living room with large windows and balcony access
UPVC frames with HR++
UPVC frames with HR++ glass and 2025 central heating
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 225,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,500
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (double upstairs apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1935
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 90 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 309 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Passive ventilation system
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- DORDRECHT K 8677A
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
Popularity
1,130x
Viewed
59x
Saved
13-10-2026
On Funda
Neighborhood

Jacob Marisstraat en omgeving
Dordrecht- Residents
- 1,775
- Family with children
- 41%
- Avg. asking price / m²
- € 4,154
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



