Royaal wonen met een ruime woonkamer, gezellige woonkeuken en een fijne tuin met overkapping.
Veel leefruimte, een gezellige woonkeuken en een eigen werkplek op de begane grond: bij Mossel 6 in IJsselmuiden komt het samen. Deze ruime gezinswoning beschikt over circa 155 m² woonoppervlakte, verdeeld over drie woonlagen. Met drie slaapkamers, een praktische bijkeuken en een tuin met overkapping heeft u hier alle ruimte om comfortabel te wonen.
Ruimte om samen te leven
De ruime woonkamer is een heerlijke plek om thuis te komen. Grote raampartijen aan de voor- en achterzijde zorgen voor veel daglicht en een prettige sfeer. Er is volop ruimte voor een royale zithoek, waar u met het gezin kunt ontspannen of gezellig bezoek kunt ontvangen. Ook voor een extra leeshoek of een speelplek voor de kinderen is hier ruimte.
Aansluitend vindt u de woonkeuken: een fijne plek waar koken en gezelligheid samenkomen. Terwijl u het eten bereidt, schuift de rest van het gezin aan tafel aan. Van een rustig ontbijt tot uitgebreid tafelen met vrienden: juist de combinatie van de ruime woonkamer en de woonkeuken maakt de begane grond tot het hart van deze woning.
Vanuit de keuken bereikt u de bijkeuken. Deze biedt extra ruimte voor voorraad en huishoudelijke apparatuur, zodat u de dagelijkse spullen prettig uit het zicht kunt houden.
Een eigen werkplek aan huis
De separate werkkamer op de begane grond is een groot pluspunt. Hier kunt u rustig werken, met uw werkplek gescheiden van de woonkamer en woonkeuken. Liever een speelkamer, hobbyruimte of extra leefruimte? Ook daarvoor biedt deze kamer volop mogelijkheden.
Drie slaapkamers verdeeld over twee verdiepingen
Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers en de badkamer. Beide slaapkamers bieden voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een kledingkast.
De tweede verdieping beschikt over een derde slaapkamer. Een fijne plek voor bijvoorbeeld een tiener, maar ook goed te gebruiken als logeerkamer of hobbyruimte.
Ook buiten een fijne plek
In de achtertuin kunt u op verschillende plekken van het buitenleven genieten. Onder de overkapping zit u beschut en kunt u ook op minder zonnige dagen prettig buiten blijven zitten. Daarnaast is er ruimte voor groen en meerdere zitplekken.
Achter op het perceel staat een vrijstaande berging van circa 8,7 m². Handig voor fietsen, tuingereedschap en tuinmeubilair.
Bijzonderheden
Circa 155 m² woonoppervlakte, verdeeld over drie woonlagen.
Ruime, lichte woonkamer met volop leefruimte.
Gezellige woonkeuken met aansluitend een praktische bijkeuken.
Separate werkkamer op de begane grond.
Drie slaapkamers.
Badkamer op de eerste verdieping.
Achtertuin met overkapping.
Vrijstaande berging van circa 8,7 m².
Circa 6,7 m² gebouwgebonden buitenruimte.
Bruto inhoud van circa 541 m³.
Indeling
Begane grond: entree, hal, toilet, ruime woonkamer, woonkeuken, bijkeuken en separate werkkamer. Vanuit de achterzijde is de tuin met overkapping bereikbaar.
Eerste verdieping: overloop, twee ruime slaapkamers en badkamer.
Tweede verdieping: overloop en derde slaapkamer.
Buiten: achtertuin met overkapping en vrijstaande berging.
Zoekt u een woning waar u de ruimte heeft om samen te leven, uitgebreid te tafelen én rustig thuis te werken? Kom dan de sfeer en mogelijkheden van Mossel 6 zelf ervaren.
Neem contact met ons op voor een bezichtiging. Ook voor een vrijblijvende waardebepaling van uw huidige koopwoning staan wij graag voor u klaar.
“Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM-voorwaarden.”
Highlights
AI-generated from the description
Spacious living room and kitchen
Bright living room with large seating and cosy kitchen.
Back garden with canopy
Pleasant back garden with canopy and detached storage of approx. 8.7 m².
Generous space and workspace
Approx. 155 m², three floors, three bedrooms and separate study.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 550,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,526
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, double house
Building type
Resale property
Year of construction
1999
Specific
Partly furnished with carpets and curtains
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
156 m²
Exterior space attached to the building
7 m²
External storage space
9 m²
Plot size
295 m²
Volume in cubic meters
541 m³
Layout
Number of rooms
5 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, bath, toilet, and sink
Number of stories
2 stories and an attic
Facilities
Air conditioning, outdoor awning, skylight, TV via cable, and solar panels