New
Paganinihof 45049 JL TilburgStokhasselt Noord-Oost
€ 385,000 k.k.
- 124 m²living area
- 90 m²plot size
- 6bedrooms
- Aenergy label
Description
In een rustige omgeving – in een doodlopende straat met een groenstrook aan de voorzijde – bieden wij u deze goed afgewerkte middenwoning met achtertuin op het zuiden aan.
Voor de woning en op een paar meter loopafstand is voldoende parkeergelegenheid aanwezig en daarnaast een groot plantsoen met speeltuin. Een ideale locatie dus!
De woning heeft een hogere nok dan de meeste andere woningen in de rij, waardoor de woning een extra grote zolderruimte heeft. Hierdoor beschikt de woning op dit moment over maar liefst zes slaapkamers! De zolderruimte kan eventueel op eenvoudige wijze worden heringedeeld, indien u minder slaapkamers nodig heeft.
De woning is daarnaast nagenoeg geheel voorzien van onderhoudsvriendelijke kunststof kozijnen.
De woning is voorzien van dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en dubbele beglazing (ex. toiletraam). Er zijn 10 zonnepanelen (2020) aanwezig en op de begane grond is er daarnaast een airco. De woning beschikt hierdoor over een groen energielabel A!
De woning is op de begane grond onder andere voorzien van een sfeervolle woonkamer met open keuken. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers en een luxe badkamer (2017) aanwezig. Via een vaste trap is de grote zolderruimte te bereiken die naast een voorzolder over nog eens drie slaapkamers beschikt. De achtertuin ligt op het zonnige zuiden en is naast een stenen berging voorzien van een achterom.
De woning is in de wijk “Stokhasselt” gelegen nabij het vernieuwde winkelcentrum Wagnerplein, sportcomplex Drieburcht met het zwembad, sporthal en diverse sport- en recreatievoorzieningen. Op loopafstand zijn een basisschool, peuteropvang, buitenschoolse opvang, wijkcentrum “De Ypelaer” en een bushalte gelegen.
Het bruisende stadscentrum is snel te bereiken en diverse uitvalswegen richting de steden Breda, Eindhoven en ’s-Hertogenbosch zijn makkelijk bereikbaar.
Bouwjaar: ca. 1978
Inhoud: ca. 441m³
Perceeloppervlakte: 90m²
Aanvaarding: in onderling overleg
Indeling
Begane grond
Entree, hal met laminaatvloer en een moderne toiletruimte voorzien van een vrij hangend toilet.
De hal geeft toegang tot de woonkamer.
Sfeervolle woonkamer circa 41m² (inclusief keuken) met laminaatvloer, spachtelputz wandafwerking, strak stucwerk plafondafwerking met platte sierlijst en twee openslaande tuindeuren. Een open trap met fraai beklede traptreden geeft toegang tot de eerste verdieping.
Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de open keuken. De moderne en uitgebreide keukeninrichting in U-vorm is voorzien van een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, koel-/ vriescombinatie, brede oven, magnetron en een vaatwasser. De fronten van de keuken zijn in 2021 vernieuwd en in de keuken zijn daarnaast inbouwspots aanwezig.
Eerste verdieping
Overloop die toegang geeft tot drie slaapkamers en de badkamer.
Voorslaapkamer circa 11m², voorslaapkamer circa 7m² en een achterslaapkamer circa 13m². Alle slaapkamers zijn voorzien van een laminaatvloer en de twee voorslaapkamers van rolluiken.
Moderne en luxe badkamer (2017) voorzien van een dubbele vaste wastafel met meubel, inloopdouche met regendouche en inbouwkranen en een vrij hangend toilet.
Tweede verdieping
Via een vaste trap is de grote tweede verdieping te bereiken.
Op de voorzolder zijn de c.v. combi ketel (Remeha Calenta 40c, 2009), de aansluitingen voor de wasapparatuur en de omvormer voor de zonnepanelen aanwezig. De voorzolder geeft toegang tot drie slaapkamers.
Voorslaapkamer circa 10m² met laminaatvloer, voorslaapkamer circa 5m² en een achterslaapkamer circa 9m² met laminaatvloer en een dakraam.
Indien gewenst dan kan de zolderverdieping eenvoudig worden heringedeeld, met bijvoorbeeld een voorzolder en één grote slaapkamer.
Derde verdieping
Bergzolder.
Buiten
De achtertuin is strak aangelegd en op het zonnige zuiden gelegen. De onderhoudsvriendelijke tuin is bestraat, voorzien van kunstgras, buitenverlichting en een buitenkraan. Aan de achterzijde van de woning is een elektrisch bedienbare zonwering (2017).
Door de ligging van de tuin kun je hier de hele dag van de zon genieten.
Achterin de tuin bevindt zich een stenen berging en een achterom.
Algemeen
- Verrassend ruime middenwoning met tuin op het zuiden.
- Moderne keukeninrichting en sanitair.
- Groene ligging, met alle voorzieningen in de directe omgeving.
- De woning is nagenoeg geheel voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing.
- In de keuken is een aansluiting aanwezig om elektrisch te koken.
- Bij een verkoop wordt als basis gebruik gemaakt van het model van de koopovereenkomst, vastgesteld door de Nederlandse Vereniging van Makelaars in onroerende goederen NVM, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopovereenkomst wordt standaard de verplichting tot het storten van een waarborgsom of het stellen van een bankgarantie door de koper ter grootte van 10% van de koopsom opgenomen.
- Een koopovereenkomst komt tot stand onder de opschortende voorwaarde dat beide partijen de koopovereenkomst ondertekenen. Partijen kunnen derhalve noch aan een mondelinge overeenkomst, noch aan een schriftelijke bevestiging daarvan, rechten ontlenen.
- Deze brochure bestaat uit vrijblijvende informatie en is met de grootste zorg samengesteld, echter aan de inhoud van deze brochure kunnen geen rechten worden ontleend. Indelingstekeningen en maatvoeringen zijn slechts indicatief, kunnen afwijken van de werkelijke situatie en zijn uitsluitend bedoeld om een indruk te geven van de indeling.
Highlights
AI-generated from the description
Spacious home with attic
Terraced house with three floors and attic storage.
Cosy living with kitchen
Living room approx. 441 sq ft with open U-kitchen and garden doors.
Energy efficient label A
Insulation, double glazing, 10 solar panels and air conditioning.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 385,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,105
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1978
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 124 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 90 m²
- Volume in cubic meters
- 441 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic with a loft
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Calenta 40c (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- TILBURG S 2786
- Cadastral map
- Area
- 90 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 31 m² (7.23 metre deep and 5.38 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
28-10-2026
On Funda
Neighborhood

Stokhasselt Noord-Oost
Tilburg- Residents
- 2,150
- Family with children
- 42%
- Avg. asking price / m²
- € 3,306
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



