New
Wilhelmina Smitstraat 106004 SH WeertLeuken
€ 499,500 k.k.
- 114 m²living area
- 214 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Description
Een fijne gezinswoning met zonnige achtertuin op een goede locatie: hier kom je thuis!
Wilhelmina Smitstraat 10, Weert
In een groene, kindvriendelijke straat staat deze goed onderhouden twee-onder-een-kapwoning uit 2009. Met een lichte woonkamer met vloerverwarming, een praktische keuken met tuindeur, drie slaapkamers, een ruime zolder en een aanpandige garage biedt deze woning alles wat een gezin nodig heeft. De achtertuin ligt op het zuiden en is met het terras, de verhoogde vijver en het gazon een heerlijke plek om te ontspannen. De woning is goed geïsoleerd, voorzien van HR++ beglazing en mechanische ventilatie met WTW. Instappen en genieten!
Indeling
Begane grond
Via de voortuin en deoprit kom je bij de entree. De hal is netjes afgewerkt met een tegelvloer met vloerverwarming en geeft toegang tot de meterkast, de trap naar de verdieping en een handige bergruimte onder de trap. Het toilet is uitgevoerd met een wandcloset, fonteintje en tegelwerk.
De woonkamer is licht en prettig van opzet. Aan de voorzijde is de zithoek met mooie raampartijen, aan de achterzijde de eethoek met zicht op de tuin. Door de hele benedenverdieping ligt een strakke, donkere tegelvloer met vloerverwarming, wat zorgt voor een rustig en eenheidsvol geheel.
De keuken ligt aan de achterzijde, is compact en efficiënt ingedeeld in een hoekopstelling en is voorzien van een gaskookplaat, RVS afzuigkap, vaatwasser, Bosch koelkast (2014) en een Siemens combimagnetron uit 2025. Dankzij de hoge kasten en onderkasten heb je toch volop opbergruimte. Ook de achterdeur naar de tuin is in 2025 vernieuwd: een 60 mm geïsoleerde hardhouten deur van Kegro met verstevigd aluminium binnenframe. Degelijk, veilig en goed geïsoleerd!
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. Alle slaapkamers zijn voorzien van laminaat, HR++ beglazing en elektrische rolluiken. De ouderslaapkamer ligt aan de voorzijde en biedt ruimte voor een tweepersoonsbed en een flinke kastenwand. De twee andere slaapkamers liggen aan de achterzijde met zicht op de tuin en zijn ideaal als kinderkamer, logeerkamer of thuiswerkplek.
De badkamer is licht en fris betegeld en voorzien van een douchecabine, een brede wastafel met twee kranen en spiegelkast met verlichting, een wandcloset, een designradiator en mechanische afzuiging.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de ruime zolder met dakraam en laminaat. Hier vind je de wasmachine-aansluiting, de cv-ketel (Vaillant HR, 2009, eigendom) en de WTW-installatie. Achter de knieschotten is extra bergruimte. De zolder biedt bovendien mogelijkheden om er een vierde slaapkamer of hobbyruimte van te maken.
Buitenruimte
De achtertuin op het zuiden is zonnig en heerlijk privé. Direct achter de woning ligt een gezellig terras met plek voor een tuintafel. Verderop vind je de verhoogde vijver (circa 1,40 meter diep), een gazon en weelderige borders met hortensia's, klimplanten en heesters. De tuin is volledig omheind en bereikbaar via de garage. Hier is het heerlijk vertoeven!
De aanpandige garage heeft een kantelpoort, elektra en een achterdeur naar de tuin. Ideaal als stalling voor fietsen en auto of als extra bergruimte. Op de oprit is ruimte om te parkeren.
Locatie
De woning ligt in een rustige, groene woonwijk in Weert. De straat oogt verzorgd met bomen en groenstroken en op loopafstand vind je een speelvoorziening en een fijne groenzone met wandelpad en water. Voorzieningen zoals scholen, winkels en het centrum van Weert liggen op korte afstand.
Bijzonderheden van deze woning:
Twee-onder-een-kapwoning, bouwjaar 2009
Tegelvloer met vloerverwarming op de gehele begane grond
Keuken met Siemens combimagnetron (2025) en Bosch koelkast (2014)
Nieuwe geïsoleerde hardhouten achterdeur van Kegro (2025)
Drie slaapkamers met elektrische rolluiken
Badkamer met douche, dubbele wastafel en wandcloset
Ruime zolder via vaste trap, mogelijkheid voor vierde slaapkamer
Aanpandige garage met elektra, toegang tot de tuin en oprit voor parkeren
Achtertuin op het zuiden met terras en verhoogde vijver
Volledig geïsoleerd, HR++ beglazing, WTW-installatie en Vaillant HR cv-ketel (2009, eigendom)
Meterkast met automatische stoppen, glasvezel en slimme meters
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 499,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,382
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2009
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 114 m²
- Other space inside the building
- 19 m²
- Plot size
- 214 m²
- Volume in cubic meters
- 499 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Balanced ventilation system, skylight, optical fibre, and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Energy efficient window plus and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- WEERT T 3344
- Cadastral map
- Area
- 214 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 84 m² (10.50 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
22-10-2026
On Funda
Neighborhood

Leuken
Weert- Residents
- 4,125
- Family with children
- 41%
- Avg. asking price / m²
- € 3,320
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




