New
Burg van Rielstraat 236987 AX GiesbeekGiesbeek
€ 599,000 k.k.
- 132 m²living area
- 492 m²plot size
- 3bedrooms
- A++energy label
Soms stap je een woning binnen en klopt het plaatje gewoon!
Description
Soms stap je een woning binnen en klopt het plaatje gewoon. Burgemeester van Rielstraat 23 is zo’n woning!
Deze vrijstaande woning is de afgelopen vier jaar van top tot teen gerenoveerd, verduurzaamd en hoogwaardig afgewerkt. Met circa 148 m² gebruiksoppervlak, een energielabel A++, vloerverwarming op twee woonlagen en volop mogelijkheden om de tweede verdieping verder naar wens in te delen, staat hier een woning die het wooncomfort van nu combineert met de ruimte en uitstraling van een vrijstaand huis.
Werkelijk aan alles is gedacht. Tijdens de grootschalige renovatie is onder andere het volledige dak vernieuwd, zijn de kozijnen vervangen door kunststof exemplaren met HR++ beglazing en is een hybride verwarmingssysteem gerealiseerd. Het resultaat mag er zijn: energielabel A++. Een bijzonder energiezuinig niveau voor een woning uit de jaren ’70 en daarmee helemaal passend bij de eisen en wensen van deze tijd.
Maar de renovatie gaat veel verder dan alleen verduurzaming. Ook binnen is de woning met veel aandacht voor detail afgewerkt. Zo zorgen de fraaie PVC-vloeren in visgraatmotief en luxe stalen binnendeuren met glas voor een stijlvolle en eigentijdse uitstraling. Hier hoef je niet eerst maandenlang te verbouwen, maar kun je direct genieten van een woning waarin de grote werkzaamheden al zijn uitgevoerd.
Ook voor de toekomst biedt de woning volop mogelijkheden. Momenteel beschikt het huis over twee ruime slaapkamers, maar de royale tweede verdieping biedt uitstekende mogelijkheden voor het realiseren van bijvoorbeeld een derde slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte. Daarmee kan de woning eenvoudig meegroeien met veranderende woonwensen.
En ook buiten is het plaatje compleet. Op eigen terrein is parkeergelegenheid voor twee auto’s en rondom de woning ligt een heerlijke tuin. Daarnaast is er een volledig geïsoleerde hobbyruimte/kantoorruimte aanwezig. Ideaal voor wie vanuit huis werkt, een eigen praktijk- of hobbyruimte zoekt of simpelweg behoefte heeft aan extra gebruiksruimte.
Giesbeek is een gezellig dorp met circa 2.750 inwoners en beschikt onder andere over een eigen supermarkt, basisschool, huisartsenpost en diverse horecagelegenheden. Een van de grote pluspunten is de ligging nabij recreatiegebied Rhederlaag. Hier vind je volop mogelijkheden voor watersport en recreatie, waardoor het een heerlijke omgeving is voor liefhebbers van varen, wandelen of zomerse dagen aan het water.
Ondanks deze rustige en waterrijke woonomgeving ligt Giesbeek verrassend centraal. Via de diverse uitvalswegen zijn Arnhem en de Duitse grens in circa 15 minuten bereikbaar en rijd je in ongeveer 20 minuten naar Doetinchem.
Indeling
Entree via hal met trapopgang, keurig toilet en toegang tot de voorraadkelder met volledig vernieuwde en uitgebreide meterkast (3-fase). Zeer royale woon-/eetkamer, welke aan de achterzijde fors is uitgebouwd en uitgerust met een schuifpui. De woonkamer beschikt over een sfeervolle doorkijk gashaard en airconditioning.
Aan de achterzijde is de luxe keuken met kookeiland gelegen, welke is uitgerust met verschillende inbouwapparatuur zoals een wijnklimaatkast, koffiemachine, twee oven (1x stoom en 1x combi), warmhoud lade, vaatwasser, Quooker, koelkast en vriezer. Aansluitend aan de keuken is de volledig geïsoleerde hobbykamer gelegen, welke eventueel ook als kantoor aan huis in gebruik genomen kan worden.
De tuin is rondom de woning gelegen en biedt een zee van ruimte en voldoende zonplekken.
Eerste verdieping
Overloop met toegang tot de twee goed bemeten slaapkamers, waarvan één met airconditioning. De voormalig badkamer is omgebouwd tot separaat toilet met wasmachine-/drogeraansluiting. De luxe badkamer is aan de voorzijde gelegen en uitgerust met een inloopdouche, losstaand ligbad en dubbele wastafel met kranen van het merk Hotbath.
Tweede verdieping
Via vaste trap bereikbare zolder met hybride cv-opstelling en pvc-visgraatvloer. Deze ruimte is eventueel te transformeren naar een derde slaapkamer.
Bijzonderheden
Algemene informatie:
- Bouwjaar 1970;
- Woonoppervlakte 132m2;
- Overige inpandige ruimte 26m2;
- Inhoud 577m3;
- Perceeloppervlakte 492m2;
- Energielabel A++.
Bijzonderheden:
- Volledig gerenoveerd in de afgelopen 4 jaar;
- Dak vernieuwd en geïsoleerd;
- Volledig kunststof kozijnen met HR++-beglazing;
- Begane grond fors uitgebouwd;
- 12 zonnepanelen aanwezig;
- Begane grond en 1e verdieping uitgerust met vloerverwarming;
- Volledig woonhuis voorzien van luxe pvc-visgraatvloer;
- Binnendeuren vervangen voor stalen deuren met glas;
- Meterkast vernieuwd en uitgebreid (3 x 35A);
- Cv-ketel (2022) Remeha, uitgebreid met hybride warmtepomp;
- 2x airconditioning aanwezig;
- Eigen oprit voor 2 auto’s.
Highlights
AI-generated from the description
Highly energy-efficient home
Energy label A++, 12 solar panels and hybrid heat pump.
Luxury kitchen with island
Extended living with island, Quooker and premium appliances.
Spacious garden and driveway
Garden all around and driveway for 2 cars.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 599,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,538
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Bouwkundige Keuring and Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 132 m²
- Other space inside the building
- 26 m²
- Plot size
- 492 m²
- Volume in cubic meters
- 577 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and bath
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, mechanical ventilation, and solar panels
Energy
- Energy label
- A++
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler, gas heater and complete floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha hybride HR-combiketel (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- BAHR EN LATHUM E 695
- Cadastral map
- Area
- 462 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BAHR EN LATHUM E 2722
- Cadastral map
- Area
- 30 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
627x
Viewed
21x
Saved
23-10-2026
On Funda
Neighborhood

Giesbeek
Giesbeek- Residents
- 2,635
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 3,416
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




