Ruime hoekwoning met vier slaapkamers, ruime kelder en energielabel A++
Vier slaapkamers boven, een royale leefruimte beneden en een ruime kelder voor hobby, werk of opslag. Aan de Johan Wagenaarstraat 1 in Hengelo staat deze hoekwoning uit 1956, die in 2014 is gemoderniseerd. De hoekligging en extra ramen in de zijgevel zorgen voor veel daglicht in huis. De open keuken sluit aan op de leefruimte en is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Buiten beschik je over een verzorgde achtertuin op het oosten en in totaal drie balkons. Met energielabel A++ en 30 zonnepanelen is bovendien veel aandacht besteed aan de energieprestatie van de woning.
Begane grond
Via de entree kom je binnen in de hal met de meterkast, het toilet en toegang tot de kelder.
De L-vormige woonkamer is dankzij de extra ramen in de zijgevel prettig licht en biedt ruimte voor een zithoek en een eettafel, met daarnaast mogelijkheden voor bijvoorbeeld een leesplek. Aan de woonkamer bevindt zich tevens een klein balkon. De airconditioning kan zowel koelen als verwarmen. De parketvloer loopt door in de open keuken, waardoor de ruimtes mooi op elkaar aansluiten.
De keuken is modern uitgevoerd en heeft een granieten werkblad. Je kookt op een vijfpits inductiekookplaat en beschikt daarnaast over een combimagnetron, vaatwasser, afzuigkap en koelkast.
Kelder
De ruime kelder biedt aanzienlijk meer dan alleen bergruimte. Door het formaat is er volop plek voor bijvoorbeeld een hobbyruimte, werkruimte, voorraad of opslag, zonder dat dit ten koste gaat van de dagelijkse leefruimte in huis.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping liggen vier slaapkamers. Dat geeft je de vrijheid om naast de slaapvertrekken ook een thuiswerkplek of logeerkamer in te richten. Eén van de slaapkamers beschikt over airconditioning, die zowel kan koelen als verwarmen. Op de overloop vind je een vaste kast.
De badkamer is in 2014 vernieuwd en voorzien van een douche, wastafelmeubel, tweede toilet en wasmachineaansluiting. Het raam zorgt voor daglicht en biedt de mogelijkheid om extra te ventileren.
Op deze verdieping zijn bovendien twee balkons aanwezig: één aan de achterzijde en één aan de zijkant. In totaal beschikt de woning over drie balkons.
Zolder
Via een vlizotrap bereik je de zolder. Hier staan de cv-ketel en de omvormer van de zonnepanelen. Een dakraam zorgt voor daglicht en er is ruimte om spullen op te bergen.
De zolder biedt bovendien mogelijkheden voor verdere benutting. Door het realiseren van een vaste trap kan de ruimte beter bij de woning worden betrokken, zoals ook bij vergelijkbare woningen in de omgeving is gedaan. De bouwkundige en technische uitvoerbaarheid dient vooraf te worden beoordeeld.
Tuin en ligging
De verzorgde achtertuin ligt op het oosten en is met circa 66 m², ongeveer 8,2 meter diep en 8 meter breed, prettig ruim. Er is voldoende plaats om een eethoek, zitplek en groen te combineren.
De tuin heeft een achterom en een aangebouwde houten berging met elektra. Handig voor fietsen, tuingereedschap en andere spullen die je graag binnen handbereik houdt. De berging is voorzien van een ruim L-vormig keukenblok met veel werk- en opbergruimte.
Parkeren kan in de openbare ruimte.
Comfort en energie
Met energielabel A++ is de woning voor een huis uit deze bouwperiode bijzonder energiezuinig. De 30 zonnepanelen zijn in 2023 geplaatst en hebben een totaal opgesteld vermogen van 11,85 kWp. De opgegeven opbrengst bedraagt circa 9.000 kWh per jaar. Daarnaast zijn dak-, muur- en vloerisolatie en HR++ beglazing aanwezig.
Verwarming en warm water verlopen via een Remeha cv-combiketel uit 2014, in eigendom. De airconditioning in de woonkamer en één van de slaapkamers kan daarnaast zowel koelen als verwarmen.
Verder beschikt de woning over mechanische ventilatie, een waterontharder, een glasvezelaansluiting en krachtstroom.
Kenmerken
Hoekwoning uit 1956, gemoderniseerd in 2014
Perceeloppervlakte: 182 m²
Vier slaapkamers
Ruime kelder en praktische bergzolder
Veel daglicht door extra ramen in de zijgevel
Energielabel A++, geldig tot 7 oktober 2036
Dak-, muur- en vloerisolatie en HR++ glas
30 zonnepanelen uit 2023, totaal 11,85 kWp
Airconditioning met koel- en verwarmingsfunctie in woonkamer en één slaapkamer
Remeha cv-combiketel uit 2014, in eigendom
Ecowater-waterontharder, in eigendom
Achtertuin op het oosten met achterom
Drie balkons
Aangebouwde houten berging met elektra en ruim L-vormig keukenblok
Glasvezelaansluiting en krachtstroom
Wil je de leefruimte, kelder en tuin zelf bekijken? Neem contact op met Hofstede & Kamp Makelaars voor een bezichtiging.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Highlights
AI-generated from the description
Spacious corner home with cellar
Corner house with four bedrooms and large cellar.
Bright living with open kitchen
L-shaped living room with extra windows and modern kitchen.
Energy efficient with 30 solar panels
Energy label A++, 30 solar panels and insulation.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 425,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,172
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, corner house
Building type
Resale property
Year of construction
1956
Type of roof
Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
134 m²
Other space inside the building
71 m²
Exterior space attached to the building
3 m²
Plot size
182 m²
Volume in cubic meters
705 m³
Layout
Number of rooms
6 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, toilet, and washstand
Number of stories
2 stories, an attic, and a basement
Facilities
Air conditioning, optical fibre, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
Energy label
A++
Insulation
Roof insulation, energy efficient window plus, insulated walls and floor insulation
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Remeha (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)