Prachtige, royale middenwoning met grote berging en energielabel A!
Description
ROYALE, UITGEBOUWDE EN VERZORGDE MIDDENWONING AAN GROENVOORZIENING!
Aan de Van Reedeweg 22 in Renswoude wordt een keurig onderhouden, zeer ruime MIDDENWONING met een verzorgde voor- en achtertuin, een prachtige veranda, ruime berging en maar liefst 5 slaapkamers te koop aangeboden. De woning is aan de achterzijde uitgebouwd waardoor een grote woonkeuken is gerealiseerd. Ook is een bijkeuken aangebouwd en is de 2e verdieping voorzien van een grote dakkapel. De woning ligt aan een brede groenvoorziening, tegenover een basisschool en op loopafstand van de winkels en het kasteelbos.
Indeling
Je betreedt de woning via de entree. De hal is vergroot en daardoor heerlijk ruim. In de hal zijn de toiletruimte (hangend toilet met fontein), de meterkast, trapopgang en garderobe te vinden. De woonkamer is straatgericht, is uitgerust met een gaskachel en heeft schuifdeuren die de kamer en woonkeuken van elkaar af kunnen scheiden.
De woonkeuken biedt plaats voor een grote eettafel en is in 2015 voorzien van de huidige keuken. De keuken is uitgerust met een composiet aanrechtblad en heeft inbouwapparatuur zoals een inductiekookplaat met afzuigkap, een vaatwasser, grote koelkast met biofreshlades, oven en combi-oven. De schuifpui biedt toegang tot de achtertuin. Vanuit de keuken is de bijkeuken te bereiken. Deze praktische ruimte is voorzien van een pantry met warm en koud water en biedt de opstelplaatsen voor de wasmachine, droger, vriezer en eventueel een 2e koelkast. Via de achterdeur bereik je de tuin.
De 1e verdieping bestaat uit een overloop met inloopkast, 3 slaapkamers en een moderne badkamer. De badkamer is uitgerust met een wastafelmeubel, een hangend toilet en douche. Er is elektrische vloerverwarming alsmede een radiator.
De 2e verdieping bestaat uit een voorzolder met vaste kastruimte en 2 slaapkamers met dakkapel. Beide kamers zijn voorzien van vaste kastruimte.
Tuin
De woning beschikt over een verzorgde voor- en achtertuin. De achtertuin is gelegen op het zonnige zuiden, biedt de nodige privacy en is in 2023 / 2024 opnieuw betegeld, voorzien van borders met beplanting en er is een robuuste veranda geplaatst met glazen schuifdeuren, die volledig geopend kunnen worden (heaters ter overname). Achter de veranda staat een dubbele berging met dakopbouw en er is een achterom.
Kenmerken
• Bouwjaar 1967
• Gebruiksoppervlakte woonruimte ± 141 m²
• Perceeloppervlakte 194 m²
• Energielabel A
• Dak- en glasisolatie, gedeeltelijk muurisolatie
• Vloerisolatie in de bijkeuken en uitbouw keuken
• Nefit Smartline cv-combiketel (2005) ten behoeve van de verwarming en warm water voorziening
• Close-in boiler in keuken (2026)
• Mechanische ventilatie box uit 2026
Bijzonderheden
• 16 zonnepanelen met micro-omvormers (2023, 410 WP)
• Vernieuwde dakgoten voor- en achterzijde (2022)
• Keralit geveldelen (2019)
• De begane grond is in 2015 gemoderniseerd
• Keuken vernieuwd in 2015
• Dakkapel op de 2e verdieping + 2 Velux dakramen (2009)
• 2e verdieping aangepakt in 2010
• Bijkeuken geplaatst in 2005
• PVC vloer met vloerverwarming op de begane grond (radiatoren als bijverwarming)
• Elektrische vloerverwarming in de badkamer
• Achtertuin vernieuwd in 2023 / 2024 (m.u.v. schutting links)
• Elektrisch bedienbaar rolluik op de 2e verdieping
• Handmatig bedienbare screens
• Buitenkranen aanwezig
• Glasvezelaansluiting
• Dakramen voorzien van verduisterend rolgordijn
• Ramen en schuifpui hebben vaste insectenhorren
Locatie
De woning is gelegen op een rustige, kindvriendelijke woonlocatie. Basisschool ‘de Stifthorst’, de bibliotheek, het gezondheidscentrum ‘De Taets’, het kasteelbos en de supermarkt en winkels van het Dorpshart zijn op loopafstand. Het buitengebied en sportfaciliteiten zijn eveneens nabij. Renswoude heeft een centrale ligging in het midden van Nederland en heeft busverbindingen naar omliggende dorpen. De snelwegen A12, A30 en A1 zijn dichtbij en het NS-station Veenendaal- de Klomp is op maximaal 10 minuten rijafstand.
Benieuwd of deze verzorgde gezinswoning jouw droomwoning zou kunnen zijn of worden? Dan nodigen we je graag uit voor een rondleiding ter plaatse!
Oplevering in overleg, voorkeur verkopers voor 2e kwartaal 2027
Highlights
AI-generated from the description
Spacious modern kitchen
Extended 2015 kitchen with extensive appliances.
Sunny garden with veranda
South-facing garden, renewed with veranda and storage.
Energy label A and solar
Energy label A, 16 solar panels and various insulation.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 500,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,546
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, row house
Building type
Resale property
Year of construction
1967
Specific
With carpets and curtains
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
141 m²
External storage space
42 m²
Plot size
194 m²
Volume in cubic meters
467 m³
Layout
Number of rooms
6 rooms (5 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, toilet, underfloor heating, and washstand
Number of stories
3 stories
Facilities
Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, flue, sliding door, and solar panels
Energy
Energy label
A
Insulation
Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
Heating
CH boiler, electric heating, gas heater and complete floor heating
Hot water
CH boiler and electrical boiler
CH boiler
Nefit Smartline (gas-fired combination boiler from 2005, in ownership)