Sales history
- Listed since
- May 22, 2025
- Date of sale
- June 5, 2025
- Term
- 14 days
Description
Biedingen vanaf € 450.000,- k.k.
2/1 kapwoning met garage en diepe tuin aan doorgaand vaarwater!
Fantastische woonkans in Lutjebroek! Deze 2/1 kapwoning staat op een ruim perceel van 341 m², is gebouwd in 1988 en beschikt over een inhoud van 487 m³. Droomt u van een eigen bootje achter het huis? De diepe tuin grenst aan doorgaand vaarwater en heeft een open ligging aan de achterzijde. Naast de goede ligging heeft de woning een lichte woonkamer met erker, eigentijdse keuken, bijkeuken en een complete badkamer met ligbad. Met drie slaapkamers en de mogelijkheid voor een vierde slaapkamer op de 2e verdieping, biedt dit pand voldoende leefruimte voor een groeiend gezin of voor diegene die hun eigen thuis willen creëren. Parkeren is geen probleem met uw eigen oprit en een ruime garage voor extra opslag. Verder is de cv-ketel vernieuwd in 2021 en heeft de woning een energielabel C.
Lutjebroek staat bekend als een gemoedelijk dorp in de West-Friese Streek, omringd door vaarwater, weilanden en gezellige lintbebouwing. Een supermarkt, de slager, basisscholen en sportverenigingen liggen binnen handbereik. Het moderne overdekte winkelcentrum "Streekhof" en het NS-station zijn ook op enkele fietsminuten bereikbaar. Bovendien bent u met de auto binnen een kwartier in Hoorn of Enkhuizen.
Begane grond
Via de zijentree betreedt u de hal met meterkast, trapopgang naar de 1e verdieping en de toiletruimte met wandcloset.
Woonkamer
De woonkamer is aan de voorzijde uitgebouwd met een grote erker. Hierdoor baadt de ruimte in natuurlijk licht! Er is plaats voor een gezellige zithoek en aan de achterzijde is het eetgedeelte gesitueerd. Er is een handige kast aanwezig voor het opbergen van de schoonmaakspullen en voorraad.
Keuken
De eigentijdse keuken is ingericht met het oog op gemak en efficiëntie. Ingebouwde apparatuur zoals een vaatwasmachine, koel-vriescombinatie, keramische kookplaat en een combimagnetron-oven zorgen voor een naadloze, opgeruimde look. Alles is binnen handbereik, met slimme opbergoplossingen in de kastjes.
Bijkeuken
Via de keuken is er toegang tot de aangebouwde bijkeuken. Hier is plaats voor de witgoedapparatuur en er is toegang tot de garage en de tuin.
Garage
De stenen garage is inpandig te bereiken en voorzien van elektra en verlichting. Aan de voorzijde zijn er nieuwe, aluminium deuren ingezet en via de zijde is er toegang naar de tuin.
Tuin
De woning beschikt over een diepe achtertuin met volop ruimte voor gezellige zithoekjes. Deze tuin is een droom die uitkomt voor iedereen die houdt van het buitenleven en ontspanning. Of u nu wilt genieten van de zon of liever de schaduw opzoekt, hier is altijd een fijne plek te vinden. Uniek is ook de ligging aan doorgaand vaarwater. Stap in uw bootje, kano of supboard en ontdek de omgeving vanaf het water!
1e verdieping
De overloop beschikt over een ruime overloopkast en toegang tot drie slaapkamers, de badkamer en de trapopgang naar de 2e verdieping.
Slaapkamers
De drie slaapkamers hebben verschillende afmetingen en zijn voorzien van een laminaatvloer. De 1e en 2e slaapkamer zijn gesitueerd aan de voorzijde en beschikken over een dakraam. De 2e slaapkamer heeft een royale vaste kastenwand en een open verbinding naar de 3e slaapkamer. Deze hoofdslaapkamer heeft recht opgetrokken wanden en prachtig uitzicht over de tuin.
Badkamer
De complete badkamer is geheel betegeld en voorzien van een wandcloset, ligbad-douche combinatie, wastafel in meubel en een design radiator.
2e verdieping
Via een vaste trap bereikt u de 2e verdieping. De voorzolder heeft een zijraam en biedt plaats voor de cv-ketel. Een royale zolderverdieping met volop mogelijkheden voor een extra slaapkamer, thuiskantoor of hobbyruimte.
Elektrische installatie
Meterkast met 4 groepen en een 3 fase groep.
Verwarmingsinstallatie en warmwatervoorziening
Cv-combiketel Intergas HR 2021.
Isolatie
De woning is geïsoleerd door middel van vloerisolatie, muurisolatie, dakisolatie en dubbele beglazing.
Bijzonderheden
- 2/1 kapwoning met garage
- Parkeren op eigen terrein
- Energielabel C
- Diepe tuin aan doorgaand vaarwater
- Cv-ketel vernieuwd in 2021
- Complete badkamer met ligbad
- Praktische bijkeuken
- Mogelijkheid om een vierde slaapkamer te creëren
- Open ligging aan de achterzijde
- Mooie woonkans in Lutjebroek!
Heeft u verdere interesse? Plan dan een bezichtiging of vul het contactformulier van Funda in. Wilt u meer informatie over onze aankoopbegeleiding? Corné van Dis, makelaar bij 4×1 Makelaardij, vertelt u graag meer! U kunt hem bereiken op 06-52048865!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,018
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1988
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 112 m²
- Other space inside the building
- 21 m²
- Plot size
- 341 m²
- Volume in cubic meters
- 487 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- STEDE BROEC B 2259
- Cadastral map
- Area
- 341 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Along waterway, alongside waterfront, in residential district, open location and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 160 m² (20.00 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the north
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and parking place
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Partly double glazed
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
3,521x
Viewed
42x
Saved
22-5-2025
On Funda
Neighborhood
Lutjebroek
Lutjebroek- Residents
- 2,160
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 3,678
Neighborhood insights
Discover the neighborhood
Curious about available homes, residents, or real estate agents? Find out more on the neighborhood page.
Explore neighborhood insights